Sayfa 349/746 İlkİlk ... 249299339347348349350351359399449 ... SonSon
Arama sonucu : 5963 madde; 2,785 - 2,792 arası.

Konu: NUHCM - Nuh Çimento

1. Hiçbir korkum yok.diğer çimento şirketlerinin kârlarına bakın hepsi dökülmüşler.sürünüyorlar.nuh çimento buraları hak etmiyor.değeri 30-40 lı fiyatlar.yeter diyen buradan versin.8-9 yıldır biriktiriyorum.maliyetine geldi diye vermem.ytd.

2. 3 kuruşa 5 köfte yok artık galiba..

3. Beklentiler alinir gercekler satilir çok derin düşünmeye gerek yok aslında iki üç ay sonra bulusacam nuhla ama suan değil bana göre ytd...

GM 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarım tamamen kendi düşüncelerimdir kimseye al tut sat yat gibi tavsiyeler değildir...

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,920
     Alıntı Originally Posted by denizozbilek Yazıyı Oku
    kentuf sanirim mali kaptirdin simdide hayal mi kuruyorsun...9 liraya cekmekte ne demek...12 lerden sattin simdi 9 a dussun de mali yerine koyayim diyemi dusunnuyorsun...hee spekte salak gardas, herkes kagiti spekin kafasina 12 den vurdu sonra spek herkese 9 dan mal verecek...
    yok aksine dokuza kadar her yerden malllarımın sayısını artırmayı düşünüyorum
    iki senedir hani spek yoktu tahtada şimdimi spekli oldu tahta
    bende satılacak mal yok malesef.

bu tahtada da en iyi taşıma maliyetli olanda benim bu arada neden satayım
    yazdıklarım hesap hareketlerimle paralel olup
    yatırım tavsiyesi içermez.
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

5. alırken 3 e 5 e bakmayanlar satarken de 3 e 5 e bakmayacaklardır.. strateji,sebat önemli..

6.  Alıntı Originally Posted by kentuf Yazıyı Oku
    yok aksine dokuza kadar her yerden malllarımın sayısını artırmayı düşünüyorum
    iki senedir hani spek yoktu tahtada şimdimi spekli oldu tahta
    bende satılacak mal yok malesef.

bu tahtada da en iyi taşıma maliyetli olanda benim bu arada neden satayım
    yazdıklarım hesap hareketlerimle paralel olup
    yatırım tavsiyesi içermez.
    11 in altına gelse herkes saldırır ... sipek kendi çapında şuan flama yapmaya çalışıyor gibi ben flamaya benzettim

11altında da saldıracak bir şey yok şahsen benim alım yedim 9 tl ve altıdır ytd

SM-A205F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA
    Gönderi
    664
     Alıntı Originally Posted by emre444 Yazıyı Oku
    Hiçbir korkum yok.diğer çimento şirketlerinin kârlarına bakın hepsi dökülmüşler.sürünüyorlar.nuh çimento buraları hak etmiyor.değeri 30-40 lı fiyatlar.yeter diyen buradan versin.8-9 yıldır biriktiriyorum.maliyetine geldi diye vermem.ytd.
    Arkadasim gercektende bayagi abartmissin.Beklentinin bu kadari hicde gercekci degil.Ha burasi borsa olur yada olmaz kesin konusmak yanlis olur.Yinede sen bilirsin tabiide fakat birazcik insaf yahu hisse rahat % 100 prim yapti.Bu neyin beklentisi bu kadar.Bence biraz duygusalliktan uzak kalarak yorumlamak gerekir diye dusunuyorum.Yinede en iyisini sen bilirsin.Dilerim gonlunce olur.y.t.d

Sayfa 349/746 İlkİlk ... 249299339347348349350351359399449 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •