Sayfa 358/746 İlkİlk ... 258308348356357358359360368408458 ... SonSon
Arama sonucu : 5963 madde; 2,857 - 2,864 arası.

Konu: NUHCM - Nuh Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by kentuf Yazıyı Oku
    oltamı atmış patron yoksa.
    Kentuf abi, özel mesajınız kapalı, buradan sorabilir miyim? çimentolar daha gider mi, adana çimento için ne dersiniz, satalım mı? dolar bazlı tepelerine yaklaştı sanki.

bu arada twitter'daki esprili paylaşımlarınızı hergün takip ediyorum. burda buffet mı ...., ordinonunoğlu, aklıma geldikçe gülüyorum milletin içinde

2. Bakan imzalar atıldı , açıklasın yaptı.Hareket başlar mi?

3. Hareket başladı zaten.. 1-2 aydır işlem hacmi ortada.. Eskisi gibi değil işler.. Öyle hayat öpücüğü VS türünden bir çıkış olduğunu sanmıyorum.. Çimento larda ki çıkışın nedeni Suriye dendi ama asıl iş kanal İstanbul. Bundan güzel hikaye mi olur.. İstanbul da hangi çimento lar var.. Deniz kıyısında, limanı var.. İştirakleri var.. Var oğlu var. Sadece fiyatta yoktu.. Hayırlısı bakalım.. Karamanın koyunu sonra çıkar oyunu..

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,920
     Alıntı Originally Posted by krabby Yazıyı Oku
    Kentuf abi, özel mesajınız kapalı, buradan sorabilir miyim? çimentolar daha gider mi, adana çimento için ne dersiniz, satalım mı? dolar bazlı tepelerine yaklaştı sanki.

bu arada twitter'daki esprili paylaşımlarınızı hergün takip ediyorum. burda buffet mı ...., ordinonunoğlu, aklıma geldikçe gülüyorum milletin içinde
    lar dedinmi işler karışır.
    karlılığına bak tutulurmu şutlanırmı.
    fk lara göre birçok şirket balon durumda buna eyvallah

nuhta şuan bilançolara göre pahalı.
    ama gelecekte sen ne görüyorsun bilemem.

adana c bence ucuz.
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

5.  Alıntı Originally Posted by kentuf Yazıyı Oku
    lar dedinmi işler karışır.
    karlılığına bak tutulurmu şutlanırmı.
    fk lara göre birçok şirket balon durumda buna eyvallah

nuhta şuan bilançolara göre pahalı.
    ama gelecekte sen ne görüyorsun bilemem.

adana c bence ucuz.
    teşekkürler abi, adana a ve b grubu dolar bazlı tepelerine yakınlar. ahım şahım bir karlılıkta yok şu an, ama ilerisi için hikayeleri var suriyede inşaa vs. faizlerin bu seviyede kalacağını bilsem satmayı hiç düşünmem ama bir anda faiz % 20 lere fırlarsa, çimentoların pek bir esprisi kalmaz diye düşünüyorum. akinonya menkul değerler buffet'ın köyünden bildirdi

tavsiye değildir, amatör düşüncelerimdir

6. Merhaba yakın takipteyim henüz hissem yok. Alım fırsatı verirse aranızdayım.
    ''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

7. Hoş patron bu fiyatlardan alım yapıyor alım fırsatı verir mi orası meçhul.
    ''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

8. Konut kredileri dahada düşecek, Suriye inşası, Kanal İstanbul., Çimento ihracatı 2018 e göre yaklaşık %60artmiş.iyi bir ivme bekliyorum.Nuhun önceliği deniz e sıfır ve ihracat fazla ayrıca İstanbul Kanal çalışması.

Sayfa 358/746 İlkİlk ... 258308348356357358359360368408458 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •