Sayfa 365/746 İlkİlk ... 265315355363364365366367375415465 ... SonSon
Arama sonucu : 5964 madde; 2,913 - 2,920 arası.

Konu: NUHCM - Nuh Çimento

1. Neyin düşüşüydü bu bugün?

2. ABD-İran gerilimi bahenesi oldu, silkeleme yapmak istemiş olabilir, tabi benim için alım fırsatıydı, 11 altında geri alırız dedik, azda olsa nasiplendik. 😀

3. 13 e geçemedi 12 de tutunamadı tahminim 10.xx kademelerde durup yıllarca bekleyecek gibi (10 bataklığına tekrardan geldi) bu kağıt siktimsene 13 ü geçemez havasında 10 yıldır 10 da doğru dürüst tutunamamış mayısta 11 lerden temettü verir gene 10 da gezinir durur 1-2 sene tekrar 11-12 ye çıkar gene temettü verir bu kısır döngü 11 yıldır böyle devam ediyor edecek gibide görünüyor!!! Acaba bizmi çok büyütüyoruz Gözümüzde bu adi kağıtı ederi 10 civarı bir fiyat..patronlar demek istiyorki bundan başka bir fiyat ummayın demekmi istiyor!!!!

4. O yüzden kademeli azar azar alıyoruz ya, kimbilir belki bi miras yedi daha çıkar, 3-5 milyon lot satmaya kalkar, o günler içinde yedek akçe olsun kenarda, yoksa bu kurla, bu altın fiyatlarıyla neyle kıyarlarsan kıyasla geçmişteki piyasa değeri üzerinden ederi en az yirmi otuzlar.

5. Nuhcm benim gozde kagidim onu sattiktan sonra 12 civarlarindan sattigima 13 ten veremedigime uzulmustum ama üç dört kağıtta güzel para kazandım gözüm hep onda ben düşüş bittiğini dusunmuyorum gelecem giderse de siz kazanin ytd...

GM 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarım tamamen kendi düşüncelerimdir kimseye al tut sat yat gibi tavsiyeler değildir...

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,922
    amma geçmişte acı çektirmiş size deniz bey her iki lafınızdan biri geçmiş
    o kadar panik yapmayın takmayın hayat kısa kalbinizi yormayın alimallah.
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

Nuh çimento gibi malimiz olsun. Bir de Yapi kredi gibi bankamız

8.  Alıntı Originally Posted by kentuf Yazıyı Oku
    amma geçmişte acı çektirmiş size deniz bey her iki lafınızdan biri geçmiş
    o kadar panik yapmayın takmayın hayat kısa kalbinizi yormayın alimallah.
    Kentuf dostum 10 lardan 5.80 lere düştüğünde de kağıttıydım şimdi de kağıtdayım....bu yaptıkları çok adice tahtanın sahibi niye 10 rakamını bu kadar çok seviyor onu anlamıyorum..beş para etmez hisseler nereden nerelere gitti bu güzelim şirketin kağıdı 10 yıldır aynı seviyelerde.. benim kızdığım nokta bu hep aynı dümeni çeviyor tahta yapıcı

Sayfa 365/746 İlkİlk ... 265315355363364365366367375415465 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •