Sayfa 377/746 İlkİlk ... 277327367375376377378379387427477 ... SonSon
Arama sonucu : 5964 madde; 3,009 - 3,016 arası.

Konu: NUHCM - Nuh Çimento

1. Kagıt yukarı gidince ağırlık ortalama 25-30 kr aşağıda kalınca satın ağırlıklı ortalaman altında gelince alın

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,921
    pehh.
    panik yok temettü var ahaha.
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

3.  Alıntı Originally Posted by kentuf Yazıyı Oku
    pehh.
    Panik yok temettü var ahaha.
    mallar gitti bu sefer ters köşe etti bizi

4.  Alıntı Originally Posted by havaci_ist Yazıyı Oku
    mallar gitti bu sefer ters köşe etti bizi
    Enayi sipeğimiz sana mal aldırır merak etme 12 in altına yarın düşer 11.70-11.80 aralığına gelir bu rakamların üstünde sattıysan alım fırsatı verecektir buna emin olabilirsin 😃

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,921
    yabancı ile oyak alıyor nedense
    bu tahta yapıcı ayrı bir kıl kardeşim tamam tahtayı götürme
    ama iyi kötü toplamışsın malı çek tahtayı 18-20 ye kimse gelip gitmesin
    tahtaya millet mamaya giriyor bir tripler bir basmalar yanlamalar ceza kesen yok tabe
    çek yukarı bekle temettünü keyfine bak halla halla iş öğretecez adama sanki uzaya çık diyoruz.
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

6.  Alıntı Originally Posted by kentuf Yazıyı Oku
    yabancı ile oyak alıyor nedense
    bu tahta yapıcı ayrı bir kıl kardeşim tamam tahtayı götürme
    ama iyi kötü toplamışsın malı çek tahtayı 18-20 ye kimse gelip gitmesin
    tahtaya millet mamaya giriyor bir tripler bir basmalar yanlamalar ceza kesen yok tabe
    çek yukarı bekle temettünü keyfine bak halla halla iş öğretecez adama sanki uzaya çık diyoruz.

Dostum sipek hem acemi hemde enayi ama sipeğe de hak vermek lazım.eneyi gibi 10 yıldan beri tahtayı yatırmış herşeyi unutmuş enayi sipeğimiz.şimdi son 2-3 aydır yaptığı şeyi yapıyor ve gene yapacak ne mi o şey ??? YUKARIYA DİREK AT FİYATI YAVAŞ YAVAŞ AŞAĞIYA DÜŞÜR Bunu 2-3 aydır
    Sürekli yapıyor ve bu kağıt bugun 12 üstünde kapatmayacak ve YAVAŞ YAVAŞ 11.40-11-50 bandına getirecek bakın götün acemi enayi sipeğimiz bunu yapacak inşallah yanılırım ama durum bunu gösteriyor😀 cimsa nın fiyatının nuhu geçeceğine inanıyorum enayi sipeğimizede inanıyorum

7.  Alıntı Originally Posted by denizozbilek Yazıyı Oku
    Enayi sipeğimiz sana mal aldırır merak etme 12 in altına yarın düşer 11.70-11.80 aralığına gelir bu rakamların üstünde sattıysan alım fırsatı verecektir buna emin olabilirsin 😃
    Enayi sipeğimi çok iyi tanıyorum 11.40 a kadar salacak buna eminim

8. Ulen 1 günde şişeden güzel vole vurdum. Bir yandan seviniyorum sonra bu uyuza bakıp senin gibi kağıdın diyorum.. Ama buna da sıra gelecek.. Sabır..

Sayfa 377/746 İlkİlk ... 277327367375376377378379387427477 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •