Sayfa 385/746 İlkİlk ... 285335375383384385386387395435485 ... SonSon
Arama sonucu : 5963 madde; 3,073 - 3,080 arası.

Konu: NUHCM - Nuh Çimento

1. 11.25 ten biraz daha yüklendim, bu herif buralarda toplayayım derken sonunda biri gelip süpürecek tahtayı, Çin virüs salgını nedeniyle ekonomisi durdu duracak, çimentoda rakipler bildiğim kadarıyla, inşaat piyasası canlanıyor, kanal İstanbul yaklaşıyor, yakında herkes uyanır, biz erken alalım yerimizi 😀

2. Ben aldıkça biri ısrarla aşağı basıyor, bas bakalım daha aşağıdan daha çok alırız 😀

3.  Alıntı Originally Posted by teamsah Yazıyı Oku
    11.25 ten biraz daha yüklendim, bu herif buralarda toplayayım derken sonunda biri gelip süpürecek tahtayı, Çin virüs salgını nedeniyle ekonomisi durdu duracak, çimentoda rakipler bildiğim kadarıyla, inşaat piyasası canlanıyor, kanal İstanbul yaklaşıyor, yakında herkes uyanır, biz erken alalım yerimizi 😀
    11 ve 11 üzerinde artık mal almayacağım 11 altını bekleyeceğim 9-10 lı seviyelerden yükleneceğim ama 11 seviyelerden hareket görürsem günlük kredili trade yapmacam 10-20 bin lotla enayi sipeği avlamaya çalışacam 😂

4. Malesef adamların taktiği bu, hisseyi olabildiğince ezmek, milleti bıktırıp sattırmak, dolaşımdaki payların en az % 80-90 ını ele geçirmek, amaçlarına ulaşıncada gaza basıp 3 kat 5 kat hatta 10 kat yukarılara taşımak, burdada beklenti büyük olunca bunu yapmalarını normal karşılıyorum, bu bıktırma ve toplama sürecinde herkese sabır diliyorum, eminim ki dayanabilenler çok güzel yerlere geldiğini görecekler.

5.  Alıntı Originally Posted by teamsah Yazıyı Oku
    Malesef speğin istediği olmadı bugün, endeks toparladı, 11 altına sarkıtamadı bizde alım fırsatı yakalayamadık, endekste tekrar düşüş olursa 110-116 bin aralığına 10,50-10,60 lardan yakalama şansımız olabilir. Bakalım bilanço nasıl gelecek, belki 11 altı hayal olacak, kısmet.
    Geçen hafta yazmıştım, endeks bozuyor, sanırım güzel alım fırsatı verecek, bekliyoruz.

6. Yine olmadı, önümüzdeki günlere bakacağız, bu tahta yapıcıda bu azim oldukça 10 lira altında bile alım fırsatı doğabilir 😀

7. 11 altında çok pis pusuya yattım indirmezse ********sin ENAYİ SİPEKK taktiğin belli belliki ölümsüz olduğunu sanıyorsun ama ne yazıkki sende ölümlüsün aldığım lotları mkk de kote ettirip satmayacam çocuklarıma bırakacağım yakında kapta görürsün 😂 alamayacaksın bendeki lotları bana kaptırdığın lotların üzerine soğuk su iç hemde buzlu 😘

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,920
    çok haklısın denizözbilek devam arıza spek ee kaka o .
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

Sayfa 385/746 İlkİlk ... 285335375383384385386387395435485 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •