Sayfa 387/746 İlkİlk ... 287337377385386387388389397437487 ... SonSon
Arama sonucu : 5964 madde; 3,089 - 3,096 arası.

Konu: NUHCM - Nuh Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by teamsah Yazıyı Oku
    Bunları yazınca kimse gaza gelip pazartesi açılışta hemen atlamasın, vebal almak istemem, en güzeli 10 birim paranız varsa bir birim alın, 11 altına gelirse iki birim daha, 10 altına düşerse üç birim daha, olurda ortalık karışır 9 ve 8 altına düşerse maliyet düşürmek için her zaman kenarda nakitiniz olsun, unutmayın burası Türkiye, her an herşey olabilir, etrafımız ateş çemberi ve bol aksiyonlu, uzuncular için sorun olmaz ama kısa vade düşünenler her zaman temkinli olmalı.
    Bir ay önce yazmıştım, temel strateji bu, 10 birimin 3 birimini kullandık, kaldı 7 birim, hadi değerli spek 10 altına 9 altına hatta 8 altınada basmanı bekliyoruz, başarabilirsin

2.  Alıntı Originally Posted by denizozbilek Yazıyı Oku
    11 ve 11 üzerinde artık mal almayacağım 11 altını bekleyeceğim 9-10 lı seviyelerden yükleneceğim ama 11 seviyelerden hareket görürsem günlük kredili trade yapmacam 10-20 bin lotla enayi sipeği avlamaya çalışacam 😂
    Ne demiştim 👍 şimdi mal almaya devam 10 un altında gap var 9.80 gibi orayı deneyebilir yarın o gap ı doldurursa yola devam milleti güzel dökmüştür herhalde yada dökmeye çalışacak çimsa biraz hareket yapsa nuhla eşitlenir ben şahsen çimsanın fiyatının nuh çimentonun fiyatını geçeceğine inanıyorum onun içinde çimsa ve nuh çimento var 2 hissede var biri turgg diperi anadolu sigorta ve bunları satarsam en az nuhçimento hissem kadar bir okadar daha alabilirim onlar şuan iyi nuhun hareketine göre onları satabilirim asla YTD

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,921
    yahu ne topluyor durmadan mal kaybedip duruyor
    yerinde dursa mal kaybetmiyecek piyasadan gelirse gelecek mal almak isteyene
    durmadan çakıyor
    ulen adamlar bulmuş bedava hisseyi alma diyorlar.
    benimde iştahım kabardıda
    şu aralar ekgyo topluyorum
    o iş yapar buda beton verir.
    olmadı betonu üstümüze dökerler kurtuluruz.
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

Yazdıklarım, paylaştıklarım yatırım tavsiyesi değildir, herkes kendi kararını verir.

5.  Alıntı Originally Posted by kentuf Yazıyı Oku
    yahu ne topluyor durmadan mal kaybedip duruyor
    yerinde dursa mal kaybetmiyecek piyasadan gelirse gelecek mal almak isteyene
    durmadan çakıyor
    ulen adamlar bulmuş bedava hisseyi alma diyorlar.
    benimde iştahım kabardıda
    şu aralar ekgyo topluyorum
    o iş yapar buda beton verir.
    olmadı betonu üstümüze dökerler kurtuluruz.
    Aynen kentuf hocam betonu dökecekler al diyor bugün biz daha ekliyoruz bizde ne yapalım altın niyetine biriktiriyoruz paçal maliyet yapıyoruz ytd

6.  Alıntı Originally Posted by 0101 Yazıyı Oku
    2 birim 9.38, 2 birim 8.53 👍
    Geriye 3 birim kalır, Allah sonumuzu hayır etsin 😆

7. Bütün ihracat yapan borçsuz şirketler yükseliyor $ yükseldikçe bunun gözü hala toprağa bakıyor, neyse boşverin uyandırmayalım milleti, düşür aslanım spek, daha alacak çok lotumuz var 😀

8. Çimsa ile fiyat farkı 1 lira kaldı hadi çimsa çık nuh düş 😂 bugunde baya mal topladım çimsaları satınca o zaman yüklenecem

Sayfa 387/746 İlkİlk ... 287337377385386387388389397437487 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •