Sayfa 41/746 İlkİlk ... 3139404142435191141541 ... SonSon
Arama sonucu : 5964 madde; 321 - 328 arası.

Konu: NUHCM - Nuh Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by comep Yazıyı Oku
    Korkakta ağam yazıyor siliyor, yemiyor herhalde defransiyel.

MI 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bu kadar baskıya o kadar gerek mi duyuyorlar ki hayırdır inşallah

2. Muhtemelen İrmik tahtayı test etti daha fazla zorlamaz sanırım.Alarko grubu tahtalarından tanırım en azından patrondan daha bonkör,gücü de var,uygun fiyattan yeterli mal bulabilirse burada da tanıklık ederiz.Ayrıca benim çevremde de birileri referandum sonrası yüklü Bucım almayı planlıyor,şirketin geleceği ve temettüsü için.

bucimleri sattım Nuh'a ekliyorum..portföy %100 nuh olsun rahatlayalım..10.30 daki bin lotumu ver çabuk..

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Ne içindeyim zamanın ne de büsbütün dışında; yekpare geniş bir anın,parçalanmaz akışında bir garip rüya rengiyle uyumuş gibi her şekil,rüzgarda uçan tüy bile benim kadar hafif değil.

Geç olsada söz dinliyor..

Ne içindeyim zamanın ne de büsbütün dışında; yekpare geniş bir anın,parçalanmaz akışında bir garip rüya rengiyle uyumuş gibi her şekil,rüzgarda uçan tüy bile benim kadar hafif değil.

Aşağı doğru bi çubuk çek söz 2 bin lot daha alacam..

11.30'a getirdi elimizdekileri alamadı..sinir oldu bilançoyu bahane edip aşağı bastı..akşam takaslara bakacak emektarın katırcının lotları artıyor.. ne yapsa ne etse..

7.  Alıntı Originally Posted by katırcı_bedri Yazıyı Oku
    11.30'a getirdi elimizdekileri alamadı..sinir oldu bilançoyu bahane edip aşağı bastı..akşam takaslara bakacak emektarın katırcının lotları artıyor.. ne yapsa ne etse..
    düşük işlem hacmi ile gevşeme varsa bilinki bebe büyük yapacakr...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
    Anlaşılan temettüden sonra yeniden 9,20 lerden toplamaya devam edeceğiz.
    Ralli beklentimiz sene sonuna kalacak gibi...
    Dünyada en zor şey kırılan bir kalbi onarmaktır...

Sayfa 41/746 İlkİlk ... 3139404142435191141541 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •