Sayfa 416/746 İlkİlk ... 316366406414415416417418426466516 ... SonSon
Arama sonucu : 5964 madde; 3,321 - 3,328 arası.

Konu: NUHCM - Nuh Çimento

1. Son günlerdeki hareketlerinden malumdu dökebildikleri kadar döktüler yatırımcıyı önce bunu belirtmek isterim. Bu dökme hareketleri devamda edebilir bunuda göz ardı etmeden;
    1:kasada 320 milyon tl para var toplam piyasa değerinin %20 si
    2:geçen sene aynı döneme göre işletme faaliyetlerinden elde ettiği nakit akışı neredeyse %100 artmış
    3:geçen sene yıl sonu ihracat rakamı 674 milyon du bu yıl ilk dönem 257 milyon
    4:esas faaliyet karı 4 katına çıkmış

yatırımcıya hayırlı uğurlu olsun inşallah
    ''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,920
    valla ben tek bir lot satmadım aksine geçen hafta malımı artırdım
    buralarda bu tahtayı tutmaları hayati hata olduğunu her daim mal kaybı yaşayacağını ifade etmiştim
    batarsak en büyük limanda batalim dedik

toplantıda gidip ihracat ihracat mini mini kızlar alın bu kurla size iş çok olur boşa demedik.
    meyvelerini yiyoruz. cicili bicili pazarlamacılarımız yok ama full kapasite ihracata çalışıyoruz anlaşılan.
    ve bu kur ile boş durmayıp sözleşmeler yapılıyor ise virüs ve kriz yüzünden sene sonu bilanço yavaşlama ihtimali bile olsa
    bu seneyide yırtık bence

bu piyasada gezen şirketim diye ortalıkta gezenler yanında bilanço süper.
    birde tahtanın ak gezenleri vardı
    her kalkışa mal satarak cevap verenler
    rasyolar iyileştikçe piyasa yapıcı mapıcı dinlemez bu araba buraya park etmez.

BENCE TABİİİ.

ben alıcıyım.

yazdıklarım hesap hareketlerimle paralel olup yatırım tavsiyesi içermez.
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

3. Bilanço süper, piyasa için sürpriz olabilir ama bizim için beklenen, hayırlı olsun. Bakalım ne yapıp edip mızrağı çuvala sığdırmaya devam edebileceklermi.

4. Bu minnoşun bilançoları hiç bir zaman (Krizler dahil) kötü olmadı...kar açıklamadığı yıl sonu işlemleri olmadı. devamlı sermayesinden fazla kar açıkladı...yani defterlere bakarsak her sene bir çimento fabrikası kuruldu.
    Benim bundan sonraki beklentim yüksek oranlı (ENAZ 500) bedelsiz sermaye artırımına gitmesi ve piyasaya yeni ortaklar dahil etmesi.

Asla Yatırım Tavsiyesi Değildir. Zarar edebilirsiniz.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye/İstanbul
    Gönderi
    3,420

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye/İstanbul
    Gönderi
    3,420
    Seneler geçti Bu bedelsizler bi türlü gelmedi.
     Alıntı Originally Posted by cüneytt Yazıyı Oku
    Bu minnoşun bilançoları hiç bir zaman (Krizler dahil) kötü olmadı...kar açıklamadığı yıl sonu işlemleri olmadı. devamlı sermayesinden fazla kar açıkladı...yani defterlere bakarsak her sene bir çimento fabrikası kuruldu.
    Benim bundan sonraki beklentim yüksek oranlı (ENAZ 500) bedelsiz sermaye artırımına gitmesi ve piyasaya yeni ortaklar dahil etmesi.

Asla Yatırım Tavsiyesi Değildir. Zarar edebilirsiniz.

7. Şimdilerde alış ve satış arasında 20.....25 kuruşlara varan boşluk oluşuyor...spk nın bir düzenleme yapması lazım bence.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,920
     Alıntı Originally Posted by projektör62 Yazıyı Oku
    TL bazlı zirvelere yakın olmasına rağmen daha önceki yıllarda dolar bazlı 6.20$ seviyelerini görmüşken şu anda 1.60$ seviyelerinde bulunuyor.Bu bilanço ile birlikte ilk etap 2.08$ seviyelerini denemek isteyebilir.Tabii ki patron ve spek isterserlerse.YTD
    TL BAZLI tepelere yakın falan olduğu yok hocam şöyle ki
    grafiklerde temmettü miktarı kadar düşüş olduğundan tl bazlı tepeleri göremiyorsunuz tahtanın son beş altı senesi 0.60 kuruş net temettü desen en az 18 tl lerde. dahada eskiye gidersen 23-25 tl lerde tl bazlı fiyat.
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

Sayfa 416/746 İlkİlk ... 316366406414415416417418426466516 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •