Sayfa 429/746 İlkİlk ... 329379419427428429430431439479529 ... SonSon
Arama sonucu : 5964 madde; 3,425 - 3,432 arası.

Konu: NUHCM - Nuh Çimento

1. Bu firmanın bozarı ketumluğu koskoca amerika piyasasını domine et ve hiç bir yerde bu konuşulmasın. Amerikanın yaptığı toplam çimento ithalatının %10 nundan, Türkiyenin amerikaya yaptığı ihracatın %45 inden bahsediyoruz. Aşağıdaki tabloya bi bakın, başka bir firmada olsa böyle bir tablo reklam çekip ulusal kanallarda yayınlatırdı.

''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

2. Sahipleri yıllardır küçük olsun bizim olsun, temettümüzü alıp yatalım mantığındaydı, ama büyüdükçe büyüdü artık kabına sığmaz oldu Nuh Holding. Bundan sonra baskılamaları giderek zorlaşacak, benim gibi bir çok yatırımcının gözü üzerinde, borsalar çöksede biraz daha kelepir fiyatlardan eklesek diye bekliyor. Gerçi bizdekide değişik bir psikoloji, yükselmiyor (portföy yerinde sayıyor diye) kızıyoruz, düşmüyor (ekleme fırsatı olmadı diye) yine kızıyoruz 😀

3. Yorumsuz
    ''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

4. Oyak, bu birleşme ile sesini duyururken, NUH çimento fiyat gelişimi ile dikkatleri üzerinde tutmaya devam ediyor.

Trend kırılımlarının ne anlama geldiğini resimde gayet net görüyoruz.

Ve önemle herkesin dikkatine sunuyoruz.

Çizgilerimiz asla AL_SAT tavsiyesi içermemektedir.

5.  Alıntı Originally Posted by axaray Yazıyı Oku
    Bu firmanın bozarı ketumluğu koskoca amerika piyasasını domine et ve hiç bir yerde bu konuşulmasın. Amerikanın yaptığı toplam çimento ithalatının %10 nundan, Türkiyenin amerikaya yaptığı ihracatın %45 inden bahsediyoruz. Aşağıdaki tabloya bi bakın, başka bir firmada olsa böyle bir tablo reklam çekip ulusal kanallarda yayınlatırdı.

"İNCİLER Kİ; Tutunurlar bir yitik maviliğe, dipte, en dipte. Deniz bunu bilmese de olur."

İlhan Kemal

6. Cümleten Ramazan bayramınızı kutluyorum. Hayırlara vesile olur İnşaAllah.
    Bayramdan sonra da bu taktadan bayram yaşama umuduyla.....sağlıcakla.

7. İyi bayramlar herkese,

8. Hayırlı Bayramlar.

Sayfa 429/746 İlkİlk ... 329379419427428429430431439479529 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •