Sayfa 439/746 İlkİlk ... 339389429437438439440441449489539 ... SonSon
Arama sonucu : 5963 madde; 3,505 - 3,512 arası.

Konu: NUHCM - Nuh Çimento

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,904
     Alıntı Originally Posted by cüneytt Yazıyı Oku
    14,50 dedin de aklıma bir anım geldi:
    Yıl 2010 Haziran (bundan 10 yıl önce) internetten alış veriş yoktu yada ben bilmiyordum...
    seans salonları vardı...canlı canlı seyrederdik...görevli kıza dedim ki 14,50 den nuh'u sat, 3,50 den dgate al. napıyon abi bu 22 lere gidecek dedi. 14,70 den döndü...dönüş o dönüş...iflah olmadı. Kızı dinlemeyip dgate alsaydım köşeydim şimdi.

dile kolay tam tamına 11 yıl.....neyse bizi düşürdükleri durumdan bin beter olurlar İnşaAllah.

Cümleten iyi tatiller. Bol kazançlar.
    temettüden maliyet sıfır olmuş seninde daha ne istiyorsunuz cüneyt bey
    bak genel kurula gitmeden fırçayı yedin

genel kurula gelip söylenenlere böyle demiş ortaklardan biri
    adamlara hak vermemek elde değil yanlız.
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

2.  Alıntı Originally Posted by kentuf Yazıyı Oku

onuda hesapladım hocam; 18 lirayı görürse maliyet sıfırlıyor...oda verdikleri temettüden değil...verdikleri temettüden sonra alışkanlık oldu hep aşağıya bastılar...(bu sene hariç) aşağıdan alımlarla maliyet düştü...

2017 eylül ayında ev alma durumum olmuştu...tercih yaptık bunu yine tuttuk...tire vardı 50000 tane 2,04 den sattık...tire de 7 yıllıktı 1,17 maliyetteydi ve hiç temettü ve bedelsiz vermemişti.. sonrası malum tire nerelere gitti...yaktı bizi bu nuhçm.

o zaman bu 9,92 liraydı bana da evin üstünü tamamlamak için 10000 lira lazım..aradım bunların fabrikasını rica ettim... 10,10 dan 1000 tane yazıyorum mümkünse onu alın ihtiyacım var dedim..sağolsunlar aldılar (onlarmı aldı başkasımı aldı bilemem) ama işim görüldü....40 dakka dil döktüm...

neyse artık sıra buna geldi..beklediğimize değer İnşaaAllah.

3.  Alıntı Originally Posted by kentuf Yazıyı Oku

Nuh 2010 yılından itibaren 30-90 kuruş arasında brüt temettü vermiş. fiyatta hep 10 TL civarında. Yani temettü % 3-9 civarında. Mevduat faizi 2010-2015 arası ortalama %13, 2015-2020 arası ortalama %20. Kısacası her yıl verdiği temettü kadar değer kaybetmiş.
    Dolar bazında bakarsak 2010 da 8 dolar. Her yıl temettü kadar kaybettiği değeri koyarsak 20 dolar. YTD.......

4. 2020 yılında kuzey amerika veya avrupadan bir satın alma planlıyorlardı bu satınalma gerçekleşirse olay çok başka boyutlara taşınır.
    ''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

5.  Alıntı Originally Posted by axaray Yazıyı Oku
    2020 yılında kuzey amerika veya avrupadan bir satın alma planlıyorlardı bu satınalma gerçekleşirse olay çok başka boyutlara taşınır.
    Sn. Axaray bir şey soracam . Daha önce yaklaşık 8 veya 9 yıl önce ALGYO topiginde aynı nick le aynı kişi misiniz? O zaman üye değildim ve sizi takip ederdim . Çok faydanızı gördüm..

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Yok sn mebes o t.axaray nikini kullanan başka bir hemşerim bu nikle algyo topiğine yazınca tanıştım kendisi ile
     Alıntı Originally Posted by mebes Yazıyı Oku
    Sn. Axaray bir şey soracam . Daha önce yaklaşık 8 veya 9 yıl önce ALGYO topiginde aynı nick le aynı kişi misiniz? O zaman üye değildim ve sizi takip ederdim . Çok faydanızı gördüm..

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    ''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

7. Nihayet gemi pupa yelken yolmaya başladı, hayırlı yolculuklar 😀

8. Borsanın en ucuz kağıtlarından. F/k 9 hemde çimento. İlginç değil mi

Sayfa 439/746 İlkİlk ... 339389429437438439440441449489539 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •