Sayfa 455/746 İlkİlk ... 355405445453454455456457465505555 ... SonSon
Arama sonucu : 5963 madde; 3,633 - 3,640 arası.

Konu: NUHCM - Nuh Çimento

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,920
    patron mal almış tahtadan tl bazlı tepeden
    mesajı anlayan varmı şimdi gine bazı arkadaşlar şunu diyecek
    patronun satma zamanı geldi ondan alıyor

bence hiçte öyle değil.
    çimsaya girdiğimi duyanlar soruyor çimsamı nuh mu ?

tabikine nuh demeliyim evvela.
    çünkü çimsa çiemnto şirketi

nuh ise bir holding ve dev bir holding içindeki gyo lığı bile çimsayı dört beş defa alır
    patron 15 den alıyorsa bunun için alıyor.

ulen be para etmez şirketler şu piyasada kaç para oldu.
    neyse elbet bir gün bizede kadar güler.

ben inanın tahtanın fiyatsal yükselmesi ile ilgilenmiyorum ama ucuz olmamalı kaliteli bir şey
    nasıl desem kalitenin bir bedeli olmalı pahalı olmalı

zaten iş yapıyorsun her önüne gelip tahtada madik atıp gidememeli.
    patrona hayırlı olsun malı.
    yol uzun belliki.
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Gönderi
    3,920
    KAPA DÜŞEN HABER

''

30.06.2020 - 30.06.2020 tarihinde NUH ÇİMENTO SANAYİ A.Ş. payları ile ilgili olarak 15,1101 - 15,1101
    TL fiyat aralığından 9.496 TL toplam nominal tutarlı alış işlemi ve/veya 0 TL toplam nominal tutarlı satış
    işlemi tarafımca/ortaklığımızca gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte NUH ÇİMENTO SANAYİ A.Ş.
    sermayesindeki paylarım/oy haklarım 30.06.2020 tarihi itibariyle %3,69 sınırına ulaşmıştır/aşmıştır/altına
    düşmüştür. İşlemin detaylarına ilişkin bilgiler aşağıdaki tabloda yer almaktadır

''

3. Bugünde akçansa kadar olamadık, neyse Sayın kentufun dediği gibi fiyat bizi pek ilgilendirmiyor, elimizdeki toplam lota ve uzun vade alabileceğimiz maksimum temettüye odaklandık, satılacak malımız yok, olurda endeks bozar ve tekrar 9-10-11 aralığında satan olursa alınacak mal çok.
    Bu arada bugün itibariyle burdaki rumuzumla kuşlu sitede hesap açıp yorumlara başladım, Nuhun reklamını birazda orada yapalım, gerçi reklama ihtiyacı yok 😀

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Gönderi
    3,920
     Alıntı Originally Posted by teamsah Yazıyı Oku
    Bugünde akçansa kadar olamadık, neyse Sayın kentufun dediği gibi fiyat bizi pek ilgilendirmiyor, elimizdeki toplam lota ve uzun vade alabileceğimiz maksimum temettüye odaklandık, satılacak malımız yok, olurda endeks bozar ve tekrar 9-10-11 aralığında satan olursa alınacak mal çok.
    Bu arada bugün itibariyle burdaki rumuzumla kuşlu sitede hesap açıp yorumlara başladım, Nuhun reklamını birazda orada yapalım, gerçi reklama ihtiyacı yok 😀
    kuşlu site ne yahu

5.  Alıntı Originally Posted by kentuf Yazıyı Oku
    kuşlu site ne yahu
    Simgesi kuş olan sosyal medya platformu, ilk duyduğumda bende anlayamamıştım 😀

6. Buna ne oldu böyle. Habermi çıkacak nedir.daha mal alacaktık. Ytd.

7. Hep diyordum sosyal medyada yazanı çizeni reklam yapanı yok diye, bu kadar çabuk etki edeceğini düşünememiştim 😀🧿

8. Patronun alımları sürpriz değil bence, 6 aylık bilanço verilerini almıştır muhasebecisinden, yakında 20 üzeri hareketlere hazır olalım 😀

Sayfa 455/746 İlkİlk ... 355405445453454455456457465505555 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •