Sayfa 460/746 İlkİlk ... 360410450458459460461462470510560 ... SonSon
Arama sonucu : 5963 madde; 3,673 - 3,680 arası.

Konu: NUHCM - Nuh Çimento

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,920
    gerçekten çık deki şu boş tarlaya yeni fabrika yapacağım kaç paraya yapabiliyorsun
    bu işin duayenleri var borsacı olmayan inşaat mühendisleri
    bugün bir akçansayı 1 milyar dolara yaparsın
    nuh çimentoyu sekiz milyon dolara ancak yaparsın diyor
    çimsaların hepsi en az 1 milyar dolar diyorlar bunları bizim gibi borsa ile ilgilenen adamlar söylemiyor

nuh hepsinde değerli nuhun hikayesi farklı lokasyonu farklı
    elindeki içindeki iştirak yapısı çok farklı

ama nihayetinde bu piyasa şartları çerçevesinde şuan çok ucuz mal almak yanında uzun vadede
    ucuz kelepir bir mal alıyoruz çünkü faizlerin gidişatı sıfıra doğru ivme krizden çıkamasakta faizler düşük kalır kalacak.
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

2. ileride sermaye artırımlarıyla iştirakleriyle NUHOL (HOLDİNG) adı altında işlem görebilir. beklentim bu yönde.

bu arada tavana çaktım bir demet (4990) alırlarsa alsınlar. tabi ya.

Asla Yatırım tavsiyesi değildir. Zarar edebilirsiniz.
    İnanılmaz Dediğiniz Hisse, Gün Gelir; Dayanılmaz Olur.
    FORMDA YAZDIKLARIM KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. ZARAR EDEBİLİRSİNİZ.

3. Bedelsiz sermaye arttırımını bende bekliyorum, en az %100, 10 lira üzeri fiyatlar patronların pek hoşuna gitmiyor anladığım kadarıyla, e o zaman versinler elimizdeki kadar bedelsiz lotu, fiyatı yine 10 liralarda tutsunlar 😀

4.  Alıntı Originally Posted by teamsah Yazıyı Oku
    Bedelsiz sermaye arttırımını bende bekliyorum, en az %100, 10 lira üzeri fiyatlar patronların pek hoşuna gitmiyor anladığım kadarıyla, e o zaman versinler elimizdeki kadar bedelsiz lotu, fiyatı yine 10 liralarda tutsunlar ��
    100 liraya götürüp % 500 bölseler daha iyi olmazmı...

5.  Alıntı Originally Posted by cüneytt Yazıyı Oku
    100 liraya götürüp % 500 bölseler daha iyi olmazmı...
    Normal bir hisse olsa olurda, bunlar Nuh diyor peygamber demiyor, ben %100 e bile razıyım artık 😀

6.  Alıntı Originally Posted by teamsah Yazıyı Oku
    Normal bir hisse olsa olurda, bunlar Nuh diyor peygamber demiyor, ben %100 e bile razıyım artık ��
    Film bu ya, Bir bakmışsın Dayanılmaz dediğin hisse İnanılmaz oluvermiş. tabi ya. (imzamın ters açısı)

7.  Alıntı Originally Posted by cüneytt Yazıyı Oku
    Film bu ya, Bir bakmışsın Dayanılmaz dediğin hisse İnanılmaz oluvermiş. tabi ya. (imzamın ters açısı)
    Haklısınız Sayın Cüneyt, kim derdi geçen sene 2.50 lerde olan gübre fabrikaları bir yılda 30 liralara gelecek, tam 12 kat, demekki isteyince oluyormuş, bizim neyimiz eksik.

8. Taktalara sert vurdular. Cümleten geçmiş olsun. Hayallerimiz hayallerin patron. 17 üstü kapatsan iyiydi. Trend devam ediyor. Son dakka golü iyi olmadı.

Sayfa 460/746 İlkİlk ... 360410450458459460461462470510560 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •