Sayfa 461/746 İlkİlk ... 361411451459460461462463471511561 ... SonSon
Arama sonucu : 5964 madde; 3,681 - 3,688 arası.

Konu: NUHCM - Nuh Çimento

1. Gerçekten kötü oldu, piyasa bu kadar sert satış yiyince dayanamadı, takibimdeki birçok hisse aşağı yönlü devre kesti. Umarım endeks toparlar, düşüş devam edersede ilave alım fırsatı doğar, yolumuz uzun nasıl olsa.

2. Cümleten Selamün aleyküm hayırlı cumalar değerli arkadaşlar.

İşlem hacminden de anlaşılacağı üzere benim gördüğüm bu takta da fazla panik yok gibi.
    Ancak; teknik olarak aşağıdan 16,22-16,14 seviyeleri önemli görüyorum. yukarıdan da 17,00-17,30,17,48 ve tarihi direnç 18,00 takip edilecek seviyelerdir. 16,14 üstü kaldığı müddetçe trende devam sayarım.

Şahsen up uzun vadeli yatırımcı olduğum için beni ırgalamaz hareketler. ben taktama güveniyorum.

Asla Yatırım Tavsiyesi Değildir. Zarar Edebilirsiniz.
    İnanılmaz Dediğiniz Hisse, Gün Gelir; Dayanılmaz Olur.
    FORMDA YAZDIKLARIM KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. ZARAR EDEBİLİRSİNİZ.

3. 16,62 ye alıyorlar, 16,96 ya satıyorlar..bu nasıl marj böyle

4. 16 dan 200 lot destek verdim.ytd.

5. Endeksten fazla düşmesi normal değil, bende biraz destek attım, spekülatif içi boş tahta değil nasıl olsa, en fazla zaman kaybı olur.

6. adam kafasına göre takılıyor. alan yok satanı bilmem napim der gibi.

7. sinek üşüşürse bala, gübreye bakmaz. bunun ne olduğunu çözemedim 10 yıldır.

8. taktalara vurmaya başladılar...amerikanın açılışı önemli oldu.tepki alımlarıda zayıf. tamamen makinaların insafına terkedildik.

Kahrolsun robotizm.

Sayfa 461/746 İlkİlk ... 361411451459460461462463471511561 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •