Sayfa 462/746 İlkİlk ... 362412452460461462463464472512562 ... SonSon
Arama sonucu : 5963 madde; 3,689 - 3,696 arası.

Konu: NUHCM - Nuh Çimento

1. fazla kastı..devreyi kesti. ne adiymişsin be.
    İnanılmaz Dediğiniz Hisse, Gün Gelir; Dayanılmaz Olur.
    FORMDA YAZDIKLARIM KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. ZARAR EDEBİLİRSİNİZ.

2. Tahta sığ, yüklü satışa gelmiyor, bunu bildikleri halde devre kestiriyor, amaç korkutup mal toplamaksa hayırlı işler, bizim karnımız tok bu hareketlere, biz satıcı değil toplayıcıyız 😀

3.  Alıntı Originally Posted by teamsah Yazıyı Oku
    Tahta sığ, yüklü satışa gelmiyor, bunu bildikleri halde devre kestiriyor, amaç korkutup mal toplamaksa hayırlı işler, bizim karnımız tok bu hareketlere, biz satıcı değil toplayıcıyız ��
    bundan sonra parası olan kademeli alış yapabilirim..aşağıda 14,50 ye kadar önü açıldı imansızın.
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. ZARAR EDEBİLİRSİNİZ.

4. Bu haftayı da atlattık çok şükür. Olan bizim 1000 taneye oldu. 16,13 den verdim gitti. Kapanışta da 16,61 e 5000 tane yazdım o gitmedi. Torunumun çükü sağolsun. Cümleten iyi tatiller.

5.  Alıntı Originally Posted by cüneytt Yazıyı Oku
    Bu haftayı da atlattık çok şükür. Olan bizim 1000 taneye oldu. 16,13 den verdim gitti. Kapanışta da 16,61 e 5000 tane yazdım o gitmedi. Torunumun çükü sağolsun. Cümleten iyi tatiller.
    Cüneyt kardeşim sabır ve zaman herşeyin ilacı heybeye diplerden biraz daha attık hayırlısı bakalım .

6. buralarda sürtüp duruyon da...50 kuruşluk temettün için seni burdan kimse almaz..yüzüne bakmaz.. bir operasyon yapmalı...yüksek bedelsiz beklentili.... bölün ondan sonra yine bu seviyelerde sürt. AAST.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye/İstanbul
    Gönderi
    3,391
    çimentoyu kim verecek acaba?

22 milyar TLâ��lik yatırımın temeli 18 Temmuzâ��da atılıyor

Türkiyeâ��nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG) tarafından hayata geçirilen Türkiyeâ��nin Otomobili projesinde süreç hızlanıyor. Bursa'nın Gemlik ilçesinde kurulacak fabrikanın ÇED raporu, imar izni ve inşaat ruhsatının alnmasının ardından temel atma töreni için de tarih netleşti. Türkiyeâ��nin Otomobiliâ��nin fabrika inşaatının temeli Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla 18 Temmuz Cumartesi günü yapılacak.

8. cümleten selamün aleyküm değerli arkadaşlar, hayırlı işler bol kazançlar.

Takta da anlamsız bir baskı var.. olsun benim birim varsa onların milyonları var. partaşın da eskiyapanların da paraları pul oldu. burda en karlı gökanla teyfik..alıyorlar ballı maaşları..oh ne güzel ne güzel.

k.y. nın da anası ağlasın. anasını satim.

Sayfa 462/746 İlkİlk ... 362412452460461462463464472512562 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •