Sayfa 463/746 İlkİlk ... 363413453461462463464465473513563 ... SonSon
Arama sonucu : 5963 madde; 3,697 - 3,704 arası.

Konu: NUHCM - Nuh Çimento

1. Ağam 8-10 kademe boş bırakmış mal bekliyor.

2.  Alıntı Originally Posted by emre444 Yazıyı Oku
    Ağam 8-10 kademe boş bırakmış mal bekliyor.
    Mızrak çuvala sığmıyor Emre kardeşim
    İki kelime önemli SABIR ve ZAMAN

3. Gideceği limanı bilmeyen gemiye hiç bir rüzgardan hayır gelmez.

Michel De Montaigne
    İnanılmaz Dediğiniz Hisse, Gün Gelir; Dayanılmaz Olur.
    FORMDA YAZDIKLARIM KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. ZARAR EDEBİLİRSİNİZ.

4. Bilanço açıklanmadan alabilen alır. Almayanda 20 nin üstünde alır. Bekleyip görelim
    ''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

5.  Alıntı Originally Posted by axaray Yazıyı Oku
    Bilanço açıklanmadan alabilen alır. Almayanda 20 nin üstünde alır. Bekleyip görelim
    Bizim piyasada bilanço falan hikaye hocam, batık zararda ne kadar çimento şirketi varsa daha fazla gitti bu yerinde sayıyor, sağlam sabrı olmayan hiç bulaşmasın.

6.  Alıntı Originally Posted by teamsah Yazıyı Oku
    Bizim piyasada bilanço falan hikaye hocam, batık zararda ne kadar çimento şirketi varsa daha fazla gitti bu yerinde sayıyor, sağlam sabrı olmayan hiç bulaşmasın.
    bir biz kaldık: seninle benim satmamızı bekliyorlar heralde.. çok beklerler. bence tabi.
    İnanılmaz Dediğiniz Hisse, Gün Gelir; Dayanılmaz Olur.
    FORMDA YAZDIKLARIM KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. ZARAR EDEBİLİRSİNİZ.

7.  Alıntı Originally Posted by cüneytt Yazıyı Oku
    bir biz kaldık: seninle benim satmamızı bekliyorlar heralde.. çok beklerler. bence tabi.
    Bizden ancak 8 dolardan alırlar bir hisseyi Sayın Cüneyt, Allah sağlık sıhhat ve ömür verirse, olmazsada her yıl temettüsünü yer hisseleride torunlara miras bırakırız 😀

8. Arkadaşlar bende buradayım. 8 yıldır olduğu gibi.sabrı bize öğretti nuh.fena değil.maşallah.bugün en iyi haftalık kapanışı yaptı.haftaya tekrar 18 i deneyebilir.yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 463/746 İlkİlk ... 363413453461462463464465473513563 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •