Sayfa 471/746 İlkİlk ... 371421461469470471472473481521571 ... SonSon
Arama sonucu : 5964 madde; 3,761 - 3,768 arası.

Konu: NUHCM - Nuh Çimento

1. Hisseyi uzun yıllardır takip ediyorum (2009 lardan bu yana) Hesap gayet basit aslında, dolar 1,5-2 aralığında gezerken (2009-2016 yıllarında) hissenin dibi 8.50-9 liralardı, dolar şu an 4-5 kat primli, hissenin dibi 35 liralara yükselmiş olmalı, Ülkede herşeyin fiyatı dolara göre hesaplanıyor ya, hala dibe uzağız, üstelik kur avantajı ile bu kadar yoğun ihracat yapıyorken (tarihinde hiç olmadığı kadar)
    Sanırım niye düşmüyor diye soranlara güzel bir cevap olmuştur, sonuçta herkesin yapabileceği basit bir matematik işlemi.

2. dikdiri doktan taktalar tavan tavan...

şu piyasada sana da bi tavan yakışır be oğlum.
    İnanılmaz Dediğiniz Hisse, Gün Gelir; Dayanılmaz Olur.
    FORMDA YAZDIKLARIM KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. ZARAR EDEBİLİRSİNİZ.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,922
    Kur çok düşmesin ülkenin siyasileri gündemden düşsün mümkün olduğu kadar az konuşsalar
    herşey çok daha güzel olabilir.
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

4. bir kaç gündür alt marjla üst marj arasında 1 lira oynuyor. 10bin hissede 20bin lira eder. ne yapmaya çalışıyorlar anlam veremiyorum. (Aslında anlam veriyorum da buraya yazmak istemiyorum.)

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,922
     Alıntı Originally Posted by cüneytt Yazıyı Oku
    bir kaç gündür alt marjla üst marj arasında 1 lira oynuyor. 10bin hissede 20bin lira eder. ne yapmaya çalışıyorlar anlam veremiyorum. (Aslında anlam veriyorum da buraya yazmak istemiyorum.)
    valla ben halen alasım var ama fırsat vermedi
    15.50 ye gelseydi son dalgada alıcıydım orada
    piyasa bozarsa oralar iyi yerler bence.

buralar nuh için bence halen beleş seviyelerde %300 yükselmiş hisseye girecek adamda yürek olmalı.
    burdan bir çapraza alırlar adamı hoop 15 ordan hopp bura derken adam manyako olur çıkar.

helal olsun adamlara grupta kafada çalışıyor
    dökülmesi gerekenler döküldü artık kalanlardan çok mal gelmez piyasaya bence.
    geçte olsa tahta yapıcı ucuz taşımanın hamallık olduğunu gördü diye düşünüyorum.
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

6.  Alıntı Originally Posted by kentuf Yazıyı Oku
    valla ben halen alasım var ama fırsat vermedi
    15.50 ye gelseydi son dalgada alıcıydım orada
    piyasa bozarsa oralar iyi yerler bence.

buralar nuh için bence halen beleş seviyelerde %300 yükselmiş hisseye girecek adamda yürek olmalı.
    burdan bir çapraza alırlar adamı hoop 15 ordan hopp bura derken adam manyako olur çıkar.

helal olsun adamlara grupta kafada çalışıyor
    dökülmesi gerekenler döküldü artık kalanlardan çok mal gelmez piyasaya bence.
    geçte olsa tahta yapıcı ucuz taşımanın hamallık olduğunu gördü diye düşünüyorum.
    haklısın hocam; 1000 tane kaptırdık..bizde geri alamıyoruz şimdi..

7. Avrupa'nın en büyük çimento üretim kapasitesine sahip olan Nuh Çimento Sanayi A.Ş. Türkiye'nin en büyük çimento fabrikasıdır.

8. Kur bu seviyede kaldığı sürece 30 liranın altı her yer ucuz, geldiği yere bakarak şu an pahalı görünen 20 leri geçince ucuz görünmeye başlayacak, gün gelecek piyasa bu altın madenini keşfedecek, o gün gelene kadar sabırla beklemeye devam.

Sayfa 471/746 İlkİlk ... 371421461469470471472473481521571 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •