Sayfa 482/746 İlkİlk ... 382432472480481482483484492532582 ... SonSon
Arama sonucu : 5964 madde; 3,849 - 3,856 arası.

Konu: NUHCM - Nuh Çimento

1. Haklısın Sayın kentuf, en güzeli hiç kıpraşmamak, sat-al yapılacak yerler değil artık, satıp alamamakta var. Bundan böyle vereceği temettülere odaklanmalı, birde bedelsiz verse yemede yanında yat 😀

2. Evet doğru kentuf bey şöyle bakıyorum biraz prim yaptık diyorum.sonra 7-8 dolar olduğu günler aklıma geliyor.bütün çimentoların karını toplasan nuh a yetişmiyor. Maşallah günlük 1 milyon kar var.defter değeri 30-40 olan çimentolar var.hala ucuz olduğunu daha çok yolumuz olduğunu düşünüyorum. Kendi düşüncemdir. Yatırım tavsiyesi olamaz.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,922
     Alıntı Originally Posted by teamsah Yazıyı Oku
    Haklısın Sayın kentuf, en güzeli hiç kıpraşmamak, sat-al yapılacak yerler değil artık, satıp alamamakta var. Bundan böyle vereceği temettülere odaklanmalı, birde bedelsiz verse yemede yanında yat 😀
    bence bedelsiz vermesin hatta iki sene temettüde vermesin gelen paracıkları doviz olarak kasasında tutsun
    hatta uzun vadeli eurobond alsın onada razıyız.
    şirkete güvenimiz tam.

kapasite artışı için çed başvurusu var bugün kap ta.
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

4. Demekki mal yetiştiremiyorlar.

5. Bedelsiz vermesin.sermayesi iyice küçülsün. İleride hikayesi olur.bunu kullanıp 10 katına giden firmaları görüyoruz.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,922
    Ben alım satım işlerini viopta ve vadeli kontratlarda yapıyorum daha çok yurt dışı
    hisse senetlerinde tahta yapıcı değilsen al sat yapman hata olur
    bir yersin iki yersin üçüncüde şamarı yersin
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye/İstanbul
    Gönderi
    3,433
    https://i.imgyukle.com/2020/08/18/uhuZOU.jpg

Hiç bir şey göründüğü gibi değildir.

Konsolide ne zaman gelir.?
    Son düzenleme : carkos; 18-08-2020 saat: 23:40.

8. valla bana kalırsa bedelsizde versin....temettüde versin...hikayesi zaten var.... bir nuh çim alana yanında onca iştirak hediye ediyorlar gibi...

bir zamanlar 0,49 kuruşlardan...işfin toplardım....her sene bedelsiz verirdi sağolasıca, beleşti....bir işfin alana bir işfactoring bedava diye çok yazdım topiğinde. gittiği yer belli...şimdiki yeri belli.

yani anlayacağınız arkadaşlar gitmesiyle durmasıyla bedelsiz vermesinin alakası yok bence....yeterki istesinler....kanat takıp uçururlar gemiyi.

Asla Yatırım Tavsiyesi Değildir. Zarar Edebilirsiniz
    İnanılmaz Dediğiniz Hisse, Gün Gelir; Dayanılmaz Olur.
    FORMDA YAZDIKLARIM KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. ZARAR EDEBİLİRSİNİZ.

Sayfa 482/746 İlkİlk ... 382432472480481482483484492532582 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •