Sayfa 499/746 İlkİlk ... 399449489497498499500501509549599 ... SonSon
Arama sonucu : 5964 madde; 3,985 - 3,992 arası.

Konu: NUHCM - Nuh Çimento

1. Spekülasyon her zaman var, 8-10 kat çıkanlar biranda 8-10 kat geride gelir hemde taban taban satış fırsatı bile vermeden, bunu göze alanlar buyursun alsın mantıksızca yükselenleri.

2. Benim Hedef kızılelmam (100 TL.) Tabi bu süreçte elbet içerden ve dışardan saldırılar olacaktır. Bu saldırılarda kenardaki taşların yerini ezberlemek lazımdır. Hayırlı işler, bol kazançlar. Asla Yatırım Tavsiyesi Değildir. Zarar Edebilirsiniz.
    İnanılmaz Dediğiniz Hisse, Gün Gelir; Dayanılmaz Olur.
    FORMDA YAZDIKLARIM KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. ZARAR EDEBİLİRSİNİZ.

3. Şu ortamda yükselmesi gereken ender hisselerden ama batıklar toparlarken bu hala düşsemmi diyor 😀
    Neyse herşey illüzyondan ibaret borsamızda, bu tür filmlere karnımız tok, hedefe kitlendik bekliyoruz, bizden sana ucuz mal çıkmaz tahtacı boşa bekleme yapma.

4. Bu taktayı buralardan alanları anlıyorum.....beklenti büyük...Ayrıca; diğer taktalara göre Geçmişe dönük Trajik bir hikayesi var...
    peki satan niye satıyor...
    malı piyasaya sürecen...topla gelsin. mal piyasasında alınır... zamanında bunun 10 katı düşük taktalar piyasalarını yaparak 3. operasyonlarını tamamlayıp buna tur bindirdiler....

Bu arada bugünkü hareketine bakarak alttan 17,74 seviyesini tekrar güncelledim. takibi şarttır, kırılması durumunda muhafazanAllah... telaffuz bile etmek istemiyorum.

Hayırlı işler, bol kazançlar. Asla Yatırım Tavsiyesi Değildir. Zarar Edebilirsiniz.
    İnanılmaz Dediğiniz Hisse, Gün Gelir; Dayanılmaz Olur.
    FORMDA YAZDIKLARIM KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. ZARAR EDEBİLİRSİNİZ.

5. Aslında bugün nuh un günüydü. Fakat oda piyasaya uydu.büyük baskı var.hiç yukarı yapmıyor.bizim için fark etmiyor. Yukarı dönüşümüz hızlı olacak inşallah. Ytd.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,922
    sıkıntı yok temmettü yer otururuz yahuu.
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

7. Temettü tahmininiz nedir arkadaşlar 1.50 _2.00 arası olur diyorum

Alıntı Originally Posted by cüneytt Yazıyı Oku
    Bu taktayı buralardan alanları anlıyorum.....beklenti büyük...Ayrıca; diğer taktalara göre Geçmişe dönük Trajik bir hikayesi var...
    peki satan niye satıyor...
    malı piyasaya sürecen...topla gelsin. mal piyasasında alınır... zamanında bunun 10 katı düşük taktalar piyasalarını yaparak 3. operasyonlarını tamamlayıp buna tur bindirdiler....

Bu arada bugünkü hareketine bakarak alttan 17,74 seviyesini tekrar güncelledim. takibi şarttır, kırılması durumunda muhafazanAllah... telaffuz bile etmek istemiyorum.

Hayırlı işler, bol kazançlar. Asla Yatırım Tavsiyesi Değildir. Zarar Edebilirsiniz.
    Dünkü işlemler hiç sağlıklı bir görüntü vermedi bana da. Takasta ilk altıdaki tüm kurumlar satıcılıydı. Tahminen 50.000 LOT mal yedirdiler gibi.
    Daha önce belirttiğim 16.50 kademesi halen geçerli fakat ordaki hareket tarzı tahtanın yönünü belirleyecek. Yine mal gelmeye devam ederse 14.50 ilk durak, orda da dengelenmezse korkarımki 12.00 deki boşluk dolar.
    Kaldı ki, %50 geri çekilme kuralını referans alırsak (tepe-dip/2), 12.50-13.00 arasını gösteriyor.

Altın kural işliyor, rüzgara karşı işenmez! Endeks tat vermiyorsa, hisselerde tat vermez maalesef.
    Son düzenleme : Oğuz Çelikdemir; 04-09-2020 saat: 09:49.
    Ekin biçe biçe deste olur, borsacı çarpıla çarpıla usta olur
    Burada yer alan görüş ve öneriler kişisel fikirlerimi içeriyor olup yatırım tavsiyesine girmez. Bu uyarıyı dikkate almanızı rica ederim.

Sayfa 499/746 İlkİlk ... 399449489497498499500501509549599 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •