Sayfa 506/746 İlkİlk ... 6406456496504505506507508516556606 ... SonSon
Arama sonucu : 5964 madde; 4,041 - 4,048 arası.

Konu: NUHCM - Nuh Çimento

1. Cuma kapanış şık oldu...gerçi hacim çok düşük... ancak; pazartesiden itibaren 20 li seviyelere kalıcı bir şekilde merhaba diyecek gibi geldi bana.

Asla Yatırım Tavsiyesi Değildir. Zarar Edebilirsiniz.
    İnanılmaz Dediğiniz Hisse, Gün Gelir; Dayanılmaz Olur.
    FORMDA YAZDIKLARIM KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. ZARAR EDEBİLİRSİNİZ.

2. İş yatırımdaki değerli yatırımcı kardeşim gözünü seveyim öyle bir gün al öbür gün sat ile olmaz götür sen korkma bu tahtadaki malın çoğu sabit zannedersem kısa vadede satacak yok

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    ''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

3. Elini korkak alıştırma 14.000 lot dediğin medir senin için al 19,38 e kadar

''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

4. Sen bi göster kendini yanına başka alıcılarda gelecektir mutlaka, Ahmet bey çalı arkasında malum o destekler seni.

5. Bak meril, deniz, gedik hep burdalar yap şovunu kralll,

6. Harbiden kralsın kırmadın beni

7. Geçen haftalarda 19.30 dan fazladan aldıklarımı (sonrasında 18.30 ları gördük ama hisseye güvendiğim için sabırla bekledim, 16.50 lere düşse daha çok ekleyecektim ama olmadı) bugün 19.70 ten verdim.
    9-10 maliyetli ana mallar duruyor, fazla yüklenip tahtacıyı zorlamayalım dedim, yükünü hafifletelim belki hızlanır artık 😀

8.  Alıntı Originally Posted by teamsah Yazıyı Oku
    Geçen haftalarda 19.30 dan fazladan aldıklarımı (sonrasında 18.30 ları gördük ama hisseye güvendiğim için sabırla bekledim, 16.50 lere düşse daha çok ekleyecektim ama olmadı) bugün 19.70 ten verdim.
    9-10 maliyetli ana mallar duruyor, fazla yüklenip tahtacıyı zorlamayalım dedim, yükünü hafifletelim belki hızlanır artık ��
    aynen bende verdim bugün..ana mallar hariç..(1000+1000+700) =2700 tane. dediğim aptal aşıklığa gerek yok..kısa vade karı gördün mü .teliyecen..bunların anladığı dilden konuşacan.

Asla Yatırım Tavsiyesi Değildir. Zarar Edebilirsiniz.
    İnanılmaz Dediğiniz Hisse, Gün Gelir; Dayanılmaz Olur.
    FORMDA YAZDIKLARIM KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. ZARAR EDEBİLİRSİNİZ.

Sayfa 506/746 İlkİlk ... 6406456496504505506507508516556606 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •