Sayfa 515/746 İlkİlk ... 15415465505513514515516517525565615 ... SonSon
Arama sonucu : 5964 madde; 4,113 - 4,120 arası.

Konu: NUHCM - Nuh Çimento

1. Bu kadar düzenli gerektiğinde az gerektiğinde çok mal çeken Parsanda Yamantürklerdi. O zaman hisse 5-6 TL de deyim yerinde ise sürünüyordu. O zamanlarda Parsan için yazdıklarımda hep yine bu forumda geçmişte duruyor.

Şimdide NUHCM de Eskiyapanlar alıyor bu yazdıklarımızda burda dursun. Ha patron alımı tek başına yeterli verimi tabiki değil ama bizim elimizde sadece patron alımımı var.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    ''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

Alıntı Originally Posted by kentuf Yazıyı Oku
    patron alımı yapıştırmış

korkma patron bizde ortada gözükmesekte kimelerin olmadığı yerlede topa gireceğiz
    daha yokuşun ilk basamığına çıkmadıkki satalim bazıları gibi

patron ortak fabrikaya ne harcadığını biliyor
    doviz kurundabn haberdar

çöperin dünyada kadar değerli hale geldğini biliyor
    o almıyacakta benmi alacağım

bu arada bizim fırınlarda çöpte yakıyoruz çöpten bile para kazanmak şanşımız var
    ama gel görki sürünen biziz

patrona akıl öğretmek gibi olmasın ama bu millete ucuz mal yaramaz
    başına gelenler hep fiyat yüzünden

neyse piyasa bozuk biz sotede avımızı bekleyelim pehhh
    Tufan, yazarken biraz dikkat et oğlum! Mütercim tercüman tutucam imla hataların yüzünden, o derece
    Ekin biçe biçe deste olur, borsacı çarpıla çarpıla usta olur
    Burada yer alan görüş ve öneriler kişisel fikirlerimi içeriyor olup yatırım tavsiyesine girmez. Bu uyarıyı dikkate almanızı rica ederim.

Alıntı Originally Posted by axaray Yazıyı Oku
    Bu kadar düzenli gerektiğinde az gerektiğinde çok mal çeken Parsanda Yamantürklerdi. O zaman hisse 5-6 TL de deyim yerinde ise sürünüyordu. O zamanlarda Parsan için yazdıklarımda hep yine bu forumda geçmişte duruyor.

Şimdide NUHCM de Eskiyapanlar alıyor bu yazdıklarımızda burda dursun. Ha patron alımı tek başına yeterli verimi tabiki değil ama bizim elimizde sadece patron alımımı var.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yanıldığın bir nokta var. Patron sağlam bir borsa oyuncusu değilse, tahtada düzeni kuramaz. O yüzden, tahtayı yapacak bir adama ihtiyaç hasıl olur her zaman. Soru, peki patronlar bu işi kabul eder mi? Ben ihtimal vermiyorum. Dolayısıyla, piyasada dolaşan mal miktarı kısıtlı, üst kademelerde kafana yiyebileceğin mal miktarı yüksek ve patron onay vermemiş ise böyle yerlerde sürünürsün.
    Ekin biçe biçe deste olur, borsacı çarpıla çarpıla usta olur
    Burada yer alan görüş ve öneriler kişisel fikirlerimi içeriyor olup yatırım tavsiyesine girmez. Bu uyarıyı dikkate almanızı rica ederim.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,923
     Alıntı Originally Posted by Oğuz Çelikdemir Yazıyı Oku
    Tufan, yazarken biraz dikkat et oğlum! Mütercim tercüman tutucam imla hataların yüzünden, o derece
    bizi noktalama işaretleri ilemi korkutacan
    bizde durmak yola yola devam
    imla kuralarına uyacak olsaydım 55 soruda 54 net yapmazdım üni sınavında biliyorsun
    çok okumak isteseydim okula giderdim ahahaha
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

5. 19.75 e 100 k koydu tufan abi tam senlik)))
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

6. yine çekip verir mi denyo acaba ben cephaneyi hazırlayayım:=)
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,923
     Alıntı Originally Posted by borsavizyon Yazıyı Oku
    19.75 e 100 k koydu tufan abi tam senlik)))
    delikanlı olan o malı silmez seans sonuna kadar.
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

8.  Alıntı Originally Posted by kentuf Yazıyı Oku
    delikanlı olan o malı silmez seans sonuna kadar.
    yürü be abi be58000 lotda bıraktım yeter ben dokunmuyorum 0 trade
    @borsavizyon

Sayfa 515/746 İlkİlk ... 15415465505513514515516517525565615 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •