Sayfa 536/746 İlkİlk ... 36436486526534535536537538546586636 ... SonSon
Arama sonucu : 5964 madde; 4,281 - 4,288 arası.

Konu: NUHCM - Nuh Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by cüneytt Yazıyı Oku
    benim anlamadığım yeni ana pazar kurallarına göre %15 yapması lazım. neden acaba
    Benim de aklıma takıldı, acaba yarından itibarenmi geçerli olacak

2.  Alıntı Originally Posted by ardozd Yazıyı Oku
    Benim de aklıma takıldı, acaba yarından itibarenmi geçerli olacak
    bankadaki kıza sordum tarih belli değilmiş. ama ana pazar kuralı geçerliymiş.
    İnanılmaz Dediğiniz Hisse, Gün Gelir; Dayanılmaz Olur.
    FORMDA YAZDIKLARIM KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. ZARAR EDEBİLİRSİNİZ.

Bu nasıl bir duyurudur arkadaş ben anlayamadım. Tabloda verilen rakamı alttaki detay açıklama da görmezden geliyor. Tabloda %15, açıklamada %10. Anlayan beri gelsin...

Ekin biçe biçe deste olur, borsacı çarpıla çarpıla usta olur
    Burada yer alan görüş ve öneriler kişisel fikirlerimi içeriyor olup yatırım tavsiyesine girmez. Bu uyarıyı dikkate almanızı rica ederim.

4.  Alıntı Originally Posted by teamsah Yazıyı Oku
    Kur buralarda yada daha yukarılarda kapatsın bu ayı o zaman ben göreceğim satanları. 9 aylık kar rekor kıracak yine, koşarak almaya gelirler, tabi hisse bulabilirlerse.
    21.09.2020 tarihli gönderim, o zaman 19-20 aralığında satanları uyarmıştım, görünen köy klavuz istemez, geçmiş olsun onlara.

5.  Alıntı Originally Posted by Oğuz Çelikdemir Yazıyı Oku
    Bu nasıl bir duyurudur arkadaş ben anlayamadım. Tabloda verilen rakamı alttaki detay açıklama da görmezden geliyor. Tabloda %15, açıklamada %10. Anlayan beri gelsin...

Dün bu açıklama ve tablo mail olarak geldi, muhtemelen bugün oluşacak kapanış fiyatı geçerli olarak yarından itibaren %15 marj oluşacak (1 ekimin fiyatına %15). Yarın görürüz durumu, yine tavan tavan olsun da %10 a da razıyız😀

Alıntı Originally Posted by ardozd Yazıyı Oku
    Dün bu açıklama ve tablo mail olarak geldi, muhtemelen bugün oluşacak kapanış fiyatı geçerli olarak yarından itibaren %15 marj oluşacak (1 ekimin fiyatına %15). Yarın görürüz durumu, yine tavan tavan olsun da %10 a da razıyız��
    Dikkatini çekerim, belgede "01.10.2020 tarihinden geçerli olmak üzere" ibaresi yer alıyor.
    Ekin biçe biçe deste olur, borsacı çarpıla çarpıla usta olur
    Burada yer alan görüş ve öneriler kişisel fikirlerimi içeriyor olup yatırım tavsiyesine girmez. Bu uyarıyı dikkate almanızı rica ederim.

7. https://twitter.com/nuhcimentogrubu/...889986563?s=21
    Resmi tweeter hesabı paylaşımı, hayırlı işler 😀

8.  Alıntı Originally Posted by Oğuz Çelikdemir Yazıyı Oku
    Dikkatini çekerim, belgede "01.10.2020 tarihinden geçerli olmak üzere" ibaresi yer alıyor.
    Benim de söylemek istediğim o zaten, şöyle yorumlanabilir, 1 ekimden itibaren geçerli fiyata %15, sonuçta bugünün tavanı 30 eylülün rakamı için geçerli. Neyse yarın göreceğiz

Sayfa 536/746 İlkİlk ... 36436486526534535536537538546586636 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •