Special Days Image
Sayfa 538/746 İlkİlk ... 38438488528536537538539540548588638 ... SonSon
Arama sonucu : 5963 madde; 4,297 - 4,304 arası.

Konu: NUHCM - Nuh Çimento

1. Emeklilik fonu erken emekli oldu Sayın kentuf, iyikide oldu, ne demiştik tahtanın önü açıldı, artık almak isteyen biraz daha paraya kıyacak, mal kıymetli nede olsa.

2. Son zamanlarda sadece kendi adıma yazıyorum, bozulmayan tavan pek görmemiştim. Eski günlere selam çaktı. 90'lı yılların klasik kuralı olan "tavandan mal verilmez kuralının" bayağıdır ağır bozulduğu fikrindeyim.

Geleneksel davrandı. Ağır abi. Sağolsun.

Alıntı Originally Posted by cemsinan Yazıyı Oku
    Son zamanlarda sadece kendi adıma yazıyorum, bozulmayan tavan pek görmemiştim. Eski günlere selam çaktı. 90'lı yılların klasik kuralı olan "tavandan mal verilmez kuralının" bayağıdır ağır bozulduğu fikrindeyim.

Geleneksel davrandı. Ağır abi. Sağolsun.
    Verdi tavandan mal. 140.000 LOT alıcı vardı fakat vere vere (son 10 dakikaya bakamadım) 100.000 LOT' un altına düştü. Hoş karşılayan kurum günlük al-sat yapan kurumlardı, pek yabancı yoktu.
    Ekin biçe biçe deste olur, borsacı çarpıla çarpıla usta olur
    Burada yer alan görüş ve öneriler kişisel fikirlerimi içeriyor olup yatırım tavsiyesine girmez. Bu uyarıyı dikkate almanızı rica ederim.

4.  Alıntı Originally Posted by Oğuz Çelikdemir Yazıyı Oku
    Verdi tavandan mal. 140.000 LOT alıcı vardı fakat vere vere (son 10 dakikaya bakamadım) 100.000 LOT' un altına düştü. Hoş karşılayan kurum günlük al-sat yapan kurumlardı, pek yabancı yoktu.
    Sağolun bilgi için.

Bu kadar saat tavan kaldı. İşlem hacmi düşük kalmadı mı sizce?

5. Investing forumda en son tavanda bekleyen 431 bin lot yazılmış, yanlış bilgimi.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,920
    tavana mal falan verilmedi bende bekleyenler arasında idim
    kendi alışlarından sildi toplasanız 30.000 lot mal verdi tavana.
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,920
     Alıntı Originally Posted by teamsah Yazıyı Oku
    Emeklilik fonu erken emekli oldu Sayın kentuf, iyikide oldu, ne demiştik tahtanın önü açıldı, artık almak isteyen biraz daha paraya kıyacak, mal kıymetli nede olsa.
    o fonlar gelir tekrar bir müddet gelmezler fiyata alışırlar bir iki sene sonra gelirler
    kim öle kim kala
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

8. Cümleten Selamlar, Hayırlı işler, Hayırlı Cumalar, Bol kazançlar.
    İnanılmaz Dediğiniz Hisse, Gün Gelir; Dayanılmaz Olur.
    FORMDA YAZDIKLARIM KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. ZARAR EDEBİLİRSİNİZ.

Sayfa 538/746 İlkİlk ... 38438488528536537538539540548588638 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •