Special Days Image
Sayfa 552/746 İlkİlk ... 52452502542550551552553554562602652 ... SonSon
Arama sonucu : 5963 madde; 4,409 - 4,416 arası.

Konu: NUHCM - Nuh Çimento

1. Yatırım finansmana nasıl teşekkür etmeyim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    ''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

2.  Alıntı Originally Posted by teamsah Yazıyı Oku
    Bakın yanlış anlaşılmasın, dip fiyat aralığı 40-50 diyorum, yukarısı açık zaten, benim hedefim üç haneler önümüzdeki birkaç yıl içinde.
    Limancılık faaliyetleri de çok önemli, yıllardır Eggub gübreden zarar yazıyor ama Limancılık faaliyetlerinden kar yapıyor Nuh , hem çimento hemde liman dan kar yazıyor eggub 3 haneli fiyatlardan işlem görüyor neden zamanla Nuh Çimento da bu fiyatlardan işlem görmesin daha bir çok yatırımcı Limancılık faaliyetlerinden haberi bile yokken !!!

Yatırım tavsiyesi içermez.

3.  Alıntı Originally Posted by borsavizyon Yazıyı Oku
    çizmemek için zor tutuyorum kendimi 66 ya kadar
    Çiz dostum alem nasıl çizilirmiş bir görsün.

4. Üçüncü çeyrek bilanço aciklama tarihi hakkında bilgisi olan arkadaşlar bilgi verirlerse sevinirim ....

YTD Yatırım Tavsiyesi Değildir....

SM-A750F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by erdem16 Yazıyı Oku
    Üçüncü çeyrek bilanço aciklama tarihi hakkında bilgisi olan arkadaşlar bilgi verirlerse sevinirim ....

YTD Yatırım Tavsiyesi Değildir....

09 kasıma kadar süresi var. bu zaman içerisinde bildirebilirler.
    İnanılmaz Dediğiniz Hisse, Gün Gelir; Dayanılmaz Olur.
    FORMDA YAZDIKLARIM KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. ZARAR EDEBİLİRSİNİZ.

6. Teşekkürler ....

YTD Yatırım Tavsiyesi Değildir ...

7. Gerizekalı spek sabah sabah üç kuruş malı bana kaptırdı diye utanmasa tavana çakacak emi ulan aldığımda öyle abartı bir rakamda değil alla allaaa kamil malı kaptırmak istemiyorsun neden uğraştıyorsun ozaman milleti kuş beyinle yeminle.
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

8. Vay be 20-21 lerde ne mal kaptırdı millet, burda hep uyardık ama, yapacak bir şey yok, güzel bir söz var “borsa sabırsızların sabırlılara parasını kaptırdığı yerdir”.

Sayfa 552/746 İlkİlk ... 52452502542550551552553554562602652 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •