Sayfa 617/746 İlkİlk ... 117517567607615616617618619627667717 ... SonSon
Arama sonucu : 5964 madde; 4,929 - 4,936 arası.

Konu: NUHCM - Nuh Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Bu Hisse,16-17 -20 liralarda iken Forum sayfasında hiç yazı yazılmayan günler , Tahtasın da az işlem olurdu.. Şimdi kağıt ooldu 50 TL, övgüleri sayfalar dolusu..Sn tufan beyin dediği gibi, Ucuz mala kimse yanaşmıyor,Pahalı mal kıymetli oluyor..
    walla hocam; biz 5,68 de de burdaydık, 53,40 da da burdaydık... bundan sonra da burdayız İnşaAllah. pahalı veya ucuz fiyat baremi patronlara, arz ve talebe göre de değişir yani. bana göre ucuz olan sana göre pahalı olabilir. bunun gibi yani.
    Asla Yatırım Tavsiyesi Değildir. Zarar Edebilirsiniz.
    İnanılmaz Dediğiniz Hisse, Gün Gelir; Dayanılmaz Olur.
    FORMDA YAZDIKLARIM KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. ZARAR EDEBİLİRSİNİZ.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
     Alıntı Originally Posted by cüneytt Yazıyı Oku
    walla hocam; biz 5,68 de de burdaydık, 53,40 da da burdaydık... bundan sonra da burdayız İnşaAllah. pahalı veya ucuz fiyat baremi patronlara, arz ve talebe göre de değişir yani. bana göre ucuz olan sana göre pahalı olabilir. bunun gibi yani.
    Asla Yatırım Tavsiyesi Değildir. Zarar Edebilirsiniz.

Cüney Bey;Size sözüm yok..
    Hatta takdir ediyorum sizi..
    Daha önceki sayfalarda yazdığınız gibi,Temeli sağlam,Geleceği olan,Kazandığını Ortakları ile bölüşen,Dürüst Yönetilen Şirketleri bulmak ve onlara Hissedar olmak çok önemli..Günümüz Dünyasında ise bunun önemi 2 Kat daha fazla..
    Geriye dönüp baktığım zaman,Uçanın kaçanın peşinde koşmaktan ziyade,Güvenli limanda olmak,Verimli arazide ekip biçmek daha kazançlı ve sağlıklı olduğunu gördüm...
    Benim için Nuh çimento,Geç fark ettiğim bir değer..Umarım biriktirmek nasip olur.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Sanırım 2005-2006 Yılları idi..Çimbeton da bir operasyon yapıldı ve Bende Hisseyi 34-37 TL Civarından al,sat yaparken en sonunda orada batağa saplandığımı hatırlıyorum..Ondan kurtulduktan sonra birdaha o kağıda bulaşmadım..Sonraları da hiç fiyatını takip etmedim..Şimdi baktım.11.Aralık 2020. Cuma kapanışı Fiyatı 175.70.TL .Bu fiyatın içinde bölünmeler,Temettyüler vs varmı bilmiyorum...Operasyon yeyen Baazı KAĞITLAR ,Yıllarca sürüncemede kalıyor..Sonraki yükseliş de yakalayıp da para kazanan az kişi vardır,bence....
    Nuh Çimento düzenli temettü verdiği için,O Tür operasyonlara maruz kalmıyor sanırım...Ya da kimse cesaret edemiyor..Bilemiyorum..

4. Bu dolar kuruna rağmen bugün portföydeki tek kırmızı yakan hissem Nuhcm 😀

5. Forumdaki bu sessizlik çok hayra alamet biliyorsunuz değil mi ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    ''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

6. Kısa vadeli grafikte güzel bir flama oluştu gibi, izlemeye devam.

7.  Alıntı Originally Posted by teamsah Yazıyı Oku
    Kısa vadeli grafikte güzel bir flama oluştu gibi, izlemeye devam.
    Bayrak direği 50-35=15 yani teknik derki 50+15=65 lere gideceğim tutmayın beni.
    Acemi teknikçi yorumudur dikkate almayın, Y.T.D. 😀

8. hayırlı işler, bol kazançlar.
    İnanılmaz Dediğiniz Hisse, Gün Gelir; Dayanılmaz Olur.
    FORMDA YAZDIKLARIM KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. ZARAR EDEBİLİRSİNİZ.

Sayfa 617/746 İlkİlk ... 117517567607615616617618619627667717 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •