Sayfa 626/746 İlkİlk ... 126526576616624625626627628636676726 ... SonSon
Arama sonucu : 5964 madde; 5,001 - 5,008 arası.

Konu: NUHCM - Nuh Çimento

1. görünürde hayvan gibi mal çaktılar ama bakıcaz
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

2. infodaki agır namussuz bir zat belki robota mal aldırmak için yaptırıyor tabi bilemiyorum
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

3. Buralarda maliyet oluşması güzel yüksek hacimle yat.tav.değildir

4. 50 üzeri ilk kapanışı yaptık galiba, yarın haftalık, aylık ve yıllık kapanışta güzel olur inşallah, en azından Mart ayına kadar tutmakta fayda var gibi.
    Herkese mutlu, huzurlu seneler. 2021 salgınsız, afetsiz, güzel bir yıl olur inşallah.

5. Yüksek hacimle birlikte 53 bölgesi geçilirse Nuh’un yolculuğunun bir süre daha devam edeceğini düşünebiliriz.

Yatırım tavsiyesi değildir.

6. Değerli Nuh Corp. yatırımcıları,

Bugün yılın son günü, iyi bir yıl geçirdik şükür.

Tüm ortakların yeni yılı kutlu olsun.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    ''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

7. 2021 yılı NUH yılı olsun, sağlıkla...
    Ne anlatırsan anlat, ne kadar anlatırsan anlat ,anlattığın karşısındakinin anladığı kadardır...

8. Cümleten Değerli Arkadaşlarımın Yeni Yılını Kutlar, Hayırlara vesile kılmasını Yüce Allahtan Niyaz Ederim. Mutlu Yıllar Sağlıcakla İnşaAllah.

NOT: Nuhçimento, Kristal, Çimsaya devam.....Ayrıca; Dün 15,23 den DGATE aldım, Albrk, Petkim, İsdemir, Metro, Uşak... 2021 için Plaselerim.

Asla Yatırım Tavsiyesi Değildir. Zarar Edebilirsiniz.
    İnanılmaz Dediğiniz Hisse, Gün Gelir; Dayanılmaz Olur.
    FORMDA YAZDIKLARIM KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. ZARAR EDEBİLİRSİNİZ.

Sayfa 626/746 İlkİlk ... 126526576616624625626627628636676726 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •