Sayfa 631/746 İlkİlk ... 131531581621629630631632633641681731 ... SonSon
Arama sonucu : 5964 madde; 5,041 - 5,048 arası.

Konu: NUHCM - Nuh Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by rabıta Yazıyı Oku
    hele ki karton maceramı hiç yazmayayım..
    en çok üzüldüğüm 3 kağıt jants servet karton. 4.cüsü de nuh olsun istemiyorum..
    siz yazınca gördüm servet benim aklımda hep 20 tl civarındaydı 100 tl ve tavan oha deyecem ama ayıp olucak...
    Ne anlatırsan anlat, ne kadar anlatırsan anlat ,anlattığın karşısındakinin anladığı kadardır...

Alıntı Originally Posted by rabıta Yazıyı Oku
    aynen sabırla bekle bence.. bak bende jants vardı 50 maliyetli 80 den düştük kağıt 441 tavanda.
    servet almıştım 20 den 40 da verdik ikiye katladı dedik 100,30 tavanda.

onun için sonuna kadar nuh diyorum. bu sefer düşmek yok erkenden.. maliyetim 30. hedef 300
    300 TL' mi! Hey maşallah, zil takıp oynayasım geldi. İnşallah diyorum, başka da birşey demiyorum.
    Ekin biçe biçe deste olur, borsacı çarpıla çarpıla usta olur
    Burada yer alan görüş ve öneriler kişisel fikirlerimi içeriyor olup yatırım tavsiyesine girmez. Bu uyarıyı dikkate almanızı rica ederim.

3.  Alıntı Originally Posted by Oğuz Çelikdemir Yazıyı Oku
    300 TL' mi! Hey maşallah, zil takıp oynayasım geldi. İnşallah diyorum, başka da birşey demiyorum.
    6 milyar dolar piyasa değerini geçer ki zaten TÜPRAŞ ın piyasa değeride 3.8 milyar dolar....

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    ''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

4.  Alıntı Originally Posted by axaray Yazıyı Oku
    6 milyar dolar piyasa değerini geçer ki zaten TÜPRAŞ ın piyasa değeride 3.8 milyar dolar....

artık bilemem kimi geçer ne eder. ama bi bedelsiz patlatırsa neden olmasın o rakamlar. servet 2,5 tl den bin lotum vardı. 2 sene önce ne biçim kağıt diye verdik. sonra 20 den aldık 40 dan verdik şimdi oldu 100...

borsanın ne dibi vardır ne tepesi.. yeterki istesinler inanılmaz rakamlara gidiyor kağıtlar..

5.  Alıntı Originally Posted by rabıta Yazıyı Oku
    artık bilemem kimi geçer ne eder. ama bi bedelsiz patlatırsa neden olmasın o rakamlar. servet 2,5 tl den bin lotum vardı. 2 sene önce ne biçim kağıt diye verdik. sonra 20 den aldık 40 dan verdik şimdi oldu 100...

borsanın ne dibi vardır ne tepesi.. yeterki istesinler inanılmaz rakamlara gidiyor kağıtlar..
    İnşallah olur ayrı konu ama zor, ayrıca bedelsiz ihtimali en düşük firmalardan biridir nuhcm. İhtimalin düşük olması bir yana bizlere kısa vadede kazandırsada firmaya bir şey katmaz dolayısı ile uzun vadede yatırımcının zararına olur bedelsiz...

''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

6. taktacımız 3 dönem uyguladığı bayatlamış numaralara devam ediyor. hayırlısı bakalım agam
    İnanılmaz Dediğiniz Hisse, Gün Gelir; Dayanılmaz Olur.
    FORMDA YAZDIKLARIM KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. ZARAR EDEBİLİRSİNİZ.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,920
     Alıntı Originally Posted by axaray Yazıyı Oku

Senin heykelini diksek beton yetmez diycemde Nuh un ortağısın

de de ayıp olmaz ahahahaha
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

8. Artık yazacak bir şey kalmadığı için yazmıyoruz. Şimdi yazma sırası sen de NUHCM...

Asla Yatırım Tavsiyesi Değildir. Zarar Edebilirsiniz.
    İnanılmaz Dediğiniz Hisse, Gün Gelir; Dayanılmaz Olur.
    FORMDA YAZDIKLARIM KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. ZARAR EDEBİLİRSİNİZ.

Sayfa 631/746 İlkİlk ... 131531581621629630631632633641681731 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •