Sayfa 651/746 İlkİlk ... 151551601641649650651652653661701 ... SonSon
Arama sonucu : 5964 madde; 5,201 - 5,208 arası.

Konu: NUHCM - Nuh Çimento

1. Temettü 25 endeksi hayırlı olsun,,,

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    ''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

2.  Alıntı Originally Posted by Eagle24 Yazıyı Oku
    Bu ay icin beklediğim sert hareket yukarı yönde gerçeklesti ancak sağlikli yükselişler ve gözümün arkada kalmaması için kademeleri doldura doldura gitmesini tercih ederdim.Bugunkü onay almadan gap li paldır küldür yükselişi hoşuma gitmedi ama canı sagolsun vardır tahtaci abimizin de bir bildiği..

Kişisel görüsümdür.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.Alan da satan da kendi bilir..
    Tahtacı Bey sesimizi duymuş.Tavandan +0 sonra tekrar tavana.Diyorki gözünüz arkada kalmasın şimdilik.İşinize gücünüze bakin gerisi bende..

Kişisel görüsümdür.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.Alan da satan da kendi bilir..

3. 2.5 tavan, bu kadarcık mı?
    GÖLTAŞ?

4. 2.5 tavan, bu kadarcık mı?
    GÖLTAŞ 7 tavan çekti, aylardır beklemenin sonucu bu olmam alı?

5. Tahtanın içinden geçen bank of america hatta endeksin hatta ve hatta bistin içinden geçen boa ya karşı kimsenin yapacağı bir şey yok anlaşılan

''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

6. Değerli ahmet eskiyapan tahtanın sana ihtiyacı var 20.000 lot alsan yeter,,,

7. Ha gayret, taban ol emi...yakışır,

8. Vay arkadaş düzelterek sindire sindire git dedik de böyle mi dedik.Hic ayarin yok..

Hissede kendimi motive edecek ilave notlar..
    13 sene boyunca 4-8 arasi yatay bant da takılan bir hisse.8 seviyesini geçtikten sonra şirketin de güzel bilancolar açıklamalarıyla birlikte 8 kat yukselmis durumda.Ilk bakışta bu kadar kısa sürede çok primli gibi gelebiliyor ancak bu kadar uzun yıllar yatayda beklenen bir hisse de bu seviyeler hikayenin sonu değil bence başlangıcındayiz.Onumuzde kanal İstanbul beklentileri,bedelsiz potansiyeli,yuksek seviyede ihracat ve yuksek ozkaynak karlılığı hisse de gidecek daha güzel yolumuzu düşündürten sebeplerdir..

Sayfa 651/746 İlkİlk ... 151551601641649650651652653661701 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •