Sayfa 657/746 İlkİlk ... 157557607647655656657658659667707 ... SonSon
Arama sonucu : 5964 madde; 5,249 - 5,256 arası.

Konu: NUHCM - Nuh Çimento

2. MaşaAllah SubhanAllah
    İnanılmaz Dediğiniz Hisse, Gün Gelir; Dayanılmaz Olur.
    FORMDA YAZDIKLARIM KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. ZARAR EDEBİLİRSİNİZ.

3. NUHCM - Nuh Çimento

Global bu tahtanın kaza nanı oldu tebrikler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    ''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

4.  Alıntı Originally Posted by Eagle24 Yazıyı Oku
    57 seviyelerine kadar geri çekilmeye eywallah ama aşağısına kaydirirsan küfürü hak edersin sayın tahtacı..

Kişisel görüsümdür.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.Alan da satan da kendi bilir..
    Bugun 56.55 seviyesine geri çekilmesiyle teknik olarak her türlü onayı almış durumda Tahtaci bey.

Önümüzde genel kurulda var.Bizi artık oylama buralarda bosver endeksi düşsün sen işine bak.Yolumuz uzun insallah..

Kişisel görüsümdür.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.Alan da satan da kendi bilir..

5.  Alıntı Originally Posted by axaray Yazıyı Oku
    Global bu tahtanın kaza nanı oldu tebrikler

Kurmus duzeni rbot o piyasa yamulmazsa sattigini yerine koyar 2 lirada 4 lira ustune satar.tum gun yaptigi tek sey otomatik satis girmekti.qnbye dikkat etmek lazim 230 bin civari aldi 15inden beri.
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

6. Deniz yatırımdan alan acaba diyorum o mu ki ?

''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

7.  Alıntı Originally Posted by axaray Yazıyı Oku
    Deniz yatırımdan alan acaba diyorum o mu ki ?

patron gibi durmuyor ama olabilir neden olmasınburda qnb ve gedik i takip etmek gerekiyor
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

8. 15 inden bugune city deutsche 1.25 milyon lot oldu .gedik finans uzerinden çaktırmadan vallaha bravo
    @borsavizyon

Sayfa 657/746 İlkİlk ... 157557607647655656657658659667707 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •