Sayfa 667/746 İlkİlk ... 167567617657665666667668669677717 ... SonSon
Arama sonucu : 5964 madde; 5,329 - 5,336 arası.

Konu: NUHCM - Nuh Çimento

1. Bugünün aracı kurum dağılımına bakın nasılda toplamışlar satanların malını,

Eğer inanmadıysanız 1 ocaktan bu yana city nin aldığı lotlara bakın 2.277.732 lot,

Tekniğene bakın taktiğine bakın bir şeylere hazırlık var Nuh Corp.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    ''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

2.  Alıntı Originally Posted by axaray Yazıyı Oku

Bugünün aracı kurum dağılımına bakın nasılda toplamışlar satanların malını,

Eğer inanmadıysanız 1 ocaktan bu yana city nin aldığı lotlara bakın 2.277.732 lot,

Bi de ekim basindan bakin 3
    5milyondan fazla oldu.dun bugun haric ay basindan 213 bin lot daha aldilar.
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

3.  Alıntı Originally Posted by axaray Yazıyı Oku

Bugünün aracı kurum dağılımına bakın nasılda toplamışlar satanların malını,

Pc den girince attığım resimler görünmüyor onu fark ettim.

''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

4. Tadımız tuzumuz kalmadı borsada hacim yok millet coine kaçtı. BİSTten gelen yatırımcıya cripto işi kumar falan demeyin onlar asıl kumar neresi çok iyi biliyor.

Criptodakilerin kafası rahat ne halkbank davası düşünürler ne boğazdan kim geçmiş. merkez bankası başkanı ile zaten hiç işleri olmaz.

5.  Alıntı Originally Posted by Eagle24 Yazıyı Oku
    20 haftalik ortalaması 51.x seviyelerinden geciyor.Bir onceki taban yediğimiz satışta gördüğümüz dip seviyesi 49.60 seviyesi.En kotu buralardan ikili dip yapar kalkarız insallah

Kişisel görüsümdür.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.Alan da satan da kendi bilir..
    Ortaklar sakin olalım.Bugun suana kadar gördüğümuz en düşük seviye 50.50 49.60 in altina dusmeedigimiz sürece ikili dip formasyonu çalışır.2020 senesini hatirlayin.Ihracat yapan sirketler bu surecten en az etkilenen hatta en iyi senesini geçiren sirketler oldular.

Krala selam.Yola devam..

Kişisel görüsümdür.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.Alan da satan da kendi bilir..

6. mukemmel bir takas yapısı aklıma logonun ilk halleri geliyor hergun paketliyor abiler.Keske 3 ay falan izlemesem diyorum ama bakmadan da olmuyor.nuh kraldır gerisi patatestir
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

7. Kral nefes alıyor mu

8. Kral noldu sana böyle

Sayfa 667/746 İlkİlk ... 167567617657665666667668669677717 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •