Sayfa 668/746 İlkİlk ... 168568618658666667668669670678718 ... SonSon
Arama sonucu : 5963 madde; 5,337 - 5,344 arası.

Konu: NUHCM - Nuh Çimento

1. Ey millet neredesiniz.Bilançosu iyigelecek diye düşünüyorum ama hissede canlılık yok.Bu hisse hep mi böyle haraeket eder bilenler bilmeyenlere anlatsın lütfen.
    Olsun be yaradan yardır.Mazlumun ahı indirir şahı.Herşeyin bir vakti vardır...Yunus Emre

2. ihracatçı çimsanın bilançosu iyi geldiğine göre nuh çimentonun bilançosunun da iyi gelmesi olası diye düşünüyorum. bloomberg terminaline göre ayın 11’inde bilanço açıklanacak.

3. Bugun sirkete sordum ayin 19 unda yaniz pazartesi gonderecek sekilde bilanco haxirlanmis isler de gayet iyiymis

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Pardon ayin 10 u olacakti haftaya pazartesi gunu
     Alıntı Originally Posted by rabıta Yazıyı Oku
    Bugun sirkete sordum ayin 19 unda yaniz pazartesi gonderecek sekilde bilanco haxirlanmis isler de gayet iyiymis

5. Bilançonun hisseyi hareket ettirmesi düşük ihtimal. Hisseye haber lazım yeni bir hikaye getirmeleri lazım ortaya.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    ''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

6.  Alıntı Originally Posted by axaray Yazıyı Oku
    Bilançonun hisseyi hareket ettirmesi düşük ihtimal. Hisseye haber lazım yeni bir hikaye getirmeleri lazım ortaya.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Çimsanın bilanço sonrası yaptığı %8-10’luk hareketi yapsın yeter 😉

7. Cimsanın f/k neden 9 nuhun ki 14 civarı?

Muhtemelen geçen senenin ilk çeyreği ile benzer satışı yapmıştır. Kur o gün 7 bugün 8 civarı. Kur farkı karı harekelenmesini sağlar mı acaba?

Sayfa 668/746 İlkİlk ... 168568618658666667668669670678718 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •