Special Days Image
Sayfa 670/746 İlkİlk ... 170570620660668669670671672680720 ... SonSon
Arama sonucu : 5963 madde; 5,353 - 5,360 arası.

Konu: NUHCM - Nuh Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by can22 Yazıyı Oku
    Gemide kimse kalmamış
    Ben burdayım ama sanırım battık galiba bu ne yapmaya çalışıyor anlayan var mı?

Y.T.D.

2. Uzun zamandır yazmıyorum ama hissedeyim.yabancı oranını takip ediyorum. Yabancı satışı şuan için yok.yabancı oranı en yüksek oranında bu günlerde.60 65 aralığında 3 de 1 ini sattım.buralardan yavaş yavaş alıma geçtim.hacimsiz olarak kademeler zayıf olduğu için baskılıyorlar. Yatırım tavsiyesi değildir.kendi görüşümdür.

3. Nuh çimento battı da haberimiz yok galiba,nedir bu fiyat hareketi....

4.  Alıntı Originally Posted by tumer1962 Yazıyı Oku
    DÖNEM KARI (ZARARI) 331.308.186,0-198.000.000,0 diye düşünülebilir.

Şirketin pahalı oldugunu söylemedim.Bilançodaki 198,000,000 tl ünye çimentonun değer artışından kaynaklı bir kagıt üstünde bir rakam dır.Şirkete bir NAKİT girişi saglamamıştır.Hisse başı kar 2 tl olarak düşünülmemeli diye uyarmak için göstermiştim.Nuh çimento çok değerli bir şirket oldugu konusunda sizler ile hem fikirim.

2020/09 ayında gelen kardaki 198,000,000 tl NAKİT bir giriş degildir.1 seferlik değer artışıdır DİKKAT edilmesi gereken gelecekte aynı kar olmayacagını vurgulamaktı.Bu olayı bilenler durumu degerlendirdi.

HİSSE BAŞI KAR 2 TL OLDUGUNU DÜŞÜNÜLMEMELİYDİ.

5. Çimento fabrikası ihracat yapmak için kurulmaz.

Fazla kapasiteyi kullanmak için ihracat yapılır.

. Çimento katma değerli olan bir ürün değil. Sonuçta girdi ve enerjiyi ithal ediyoruz

6. Ben sizler kadar derin bilgi sahibi değilim lakin kentuf üstadın bu bir çimento sirketi değil holding masallah dediğini hatırlarım. Diger taraftan limanı olması ve kapasitenin çoğunun ihracat olarak değerlendirildiği bilgisi dolarin ve euronun arttığı bu günlerde neden işimize yaramadığını merak ediyorum. Diğer taraftan https://www.linkedin.com/posts/nuh-c...264392704-lfRi
    Böyle bir kategoride zirvede olmak bile iyi bir gösterge diye düşünüyordum. Demekki yanlış düşündüğüm bir şeyler var

Y.T.D

7.  Alıntı Originally Posted by devil hunter Yazıyı Oku

DÖRT KRİTERE GÖRE ÖNE ÇIKAN 20 BORSA ŞİRKETİ....

Net Kar Marjı 10’un üzerinde, Fiyat/Kazanç Oranı 30’un altında, Hisse Başına karı 2’nin üzerinde olan, ihracat yapan borsa şirketleri...

Mi Note 10 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Tabloya göre epey iyi bir yerde görünüyoruz ama hala neden fiyat böyle sürünüyor anlamıyorum. Vardır elbet bir bildikleri

Asla Y.T.D.

8. " 2021 yılında da en kârlı çimento fabrikası olmayı hedeflerken bunun yanında karbon azaltımı, doğal kaynak kullanımının azaltımı ve atıkların minimizasyonu hedeflerimizde daha güçlü ilerlemeler kat edeceğiz. 2021 yılını çok önceden planlamış olmak ve hedeflerimiz doğrultusunda çizdiğimiz yolla geleceği planlamak sadece faaliyetlerimizin değil aynı zamanda yönetimimizin de sürdürülebilirliğinin bir parçası." Mayıs 2021 Capital dergisinde Nuh Çimento CEO'su Gökhan bey'in röportajından alıntıdır.

Şimdi hissenin batmış gibi bu denli düşmesi bu demeçlere inanilmiyor anlamına mı geliyor acaba bilemedim

Asla Y.T.D. sadece sesli düşünüyorum...

Sayfa 670/746 İlkİlk ... 170570620660668669670671672680720 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •