Sayfa 687/746 İlkİlk ... 187587637677685686687688689697737 ... SonSon
Arama sonucu : 5964 madde; 5,489 - 5,496 arası.

Konu: NUHCM - Nuh Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by kentuf Yazıyı Oku
    Genel kurula hitaben Teyfik Bilgin Konuştu. Sıkıntılardan bahsetti .Maliyet artışlarına değinildi. 2022 süreç zor bir süreç 30 usd olan kömür şuan 300 usd haksız değil. Ama biz her türlü riski idare edebilecek kapasitedeyiz gibi konuştu.Bizde buna güveniyoruz. Katılan sayısı büyük ortaklar dışında sınırlı idi bu kurulda. Buradan artık çok kişide mal olmadığı kanısına vardım. Hiçbir soru gelmemeside yöneticilere olan güveni gösteriyor.

Ayrıca borç artması stratejik bir hamle. Eflasyonu görmüşler düşük maliyetle kredi çekmişler iyide yapmışlar.

Temettü hayırlı olsun.
    Ağzına sağlık, hem gittiğin hem paylaştığın için abi.

Bugün pasiften az destek attım yazını görünce. Zaten ne zamandır aklımda idi, bilançosu da gayet iyi, hemen uçacak kaçacak gibi değil ama temel olarak belli bir değer içeren, bacası tüten, özellikle bu savaşlar karışıklıklar sonrasında önü çok çok açık bir şirket olduğunu düşünüyorum. Hayırlısı bakalım.

2.  Alıntı Originally Posted by kentuf Yazıyı Oku
    Genel kurula hitaben Teyfik Bilgin Konuştu. Sıkıntılardan bahsetti .Maliyet artışlarına değinildi. 2022 süreç zor bir süreç 30 usd olan kömür şuan 300 usd haksız değil. Ama biz her türlü riski idare edebilecek kapasitedeyiz gibi konuştu.Bizde buna güveniyoruz. Katılan sayısı büyük ortaklar dışında sınırlı idi bu kurulda. Buradan artık çok kişide mal olmadığı kanısına vardım. Hiçbir soru gelmemeside yöneticilere olan güveni gösteriyor.

Ayrıca borç artması stratejik bir hamle. Eflasyonu görmüşler düşük maliyetle kredi çekmişler iyide yapmışlar.

Temettü hayırlı olsun.
    Çimentocular alternatif yakıt için izin istediler geçen gün abi

https://www.aa.com.tr/tr/ekonomi/cim...istedi/2542318
    Zengini fakir eden müsrif evlattır .Memuru fakir eden süslü avrattır .Fakiri fakir eden kuru inattır

Bu kağıt için çimento firması değil holding diyolar. Umarım yerine gelir.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,920
     Alıntı Originally Posted by Econfin Yazıyı Oku
    Bu kağıt için çimento firması değil holding diyolar. Umarım yerine gelir.
    aman abi holding olup katakullilere gidecek iseler olmasınlar
    çimento işini iyi yapuyorlar devam etsinler

hem ben bak geriye 7.60 da demişim holding lafını
    üstüne 4 te temettü verdi 49 lira oldu

sen böyle pahalı kağıtlara girmezsin econfin.
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

Alıntı Originally Posted by kentuf Yazıyı Oku
    aman abi holding olup katakullilere gidecek iseler olmasınlar
    çimento işini iyi yapuyorlar devam etsinler

hem ben bak geriye 7.60 da demişim holding lafını
    üstüne 4 te temettü verdi 49 lira oldu

sen böyle pahalı kağıtlara girmezsin econfin.
    ahahaha froto beni korkuttu. Bnudan 1000 lot almam ama 100-200 lot alabilirim. 0-50 lira arası kağıtlara bakıyorum. Bu adamlar dikkatimi çekti. gerçi çimento sektörü bu ortamda çokda iş yapmayabilir.

Ucuz kağıtlardan da alacağım, şans olur belki. Fonumu sattım 49000 naktim var. bundan bin lot almam orası kesin. bi de bu yan kağıt deniyor beklemek lazım yan basıp beklemek bana göre değil. doları da 15'ten çıkarsam 50000 de orada gelcek. size bol şanslar, umarım 100 lotıum şans olur.

7. ya 100 lot almışsın şirketi beğenmiyorsun.git bildiğin hisseyi al. ben burada 10 yıldan fazladır bekliyorum.5.70 den mal almışlığım var.alsat yapandan misliyle fazla para kazandım.bizimki sabır işi.biz şirkete ortak olduk.her ay düzenli olarak alıyorum.1.93 temettümüz var.allah bereket versin

Alıntı Originally Posted by emre444 Yazıyı Oku
    ya 100 lot almışsın şirketi beğenmiyorsun.git bildiğin hisseyi al. ben burada 10 yıldan fazladır bekliyorum.5.70 den mal almışlığım var.alsat yapandan misliyle fazla para kazandım.bizimki sabır işi.biz şirkete ortak olduk.her ay düzenli olarak alıyorum.1.93 temettümüz var.allah bereket versin
    Bir gün 100 bin lot olur şak fotosunu koyarım da kafayı yersin işallah.

Sayfa 687/746 İlkİlk ... 187587637677685686687688689697737 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •