Sayfa 623/746 İlkİlk ... 123523573613621622623624625633673723 ... SonSon
Arama sonucu : 5964 madde; 4,977 - 4,984 arası.

Konu: NUHCM - Nuh Çimento

1. tavana kadar 714000 yazmıs danagül
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

2.  Alıntı Originally Posted by borsavizyon Yazıyı Oku
    tavana kadar 714000 yazmıs danagül
    En son böyle yaptıktan sonra uçurmuştu. O zaman 1 milyon lot yazmıştı tavana kadar. 300.000 lot satmış demek ki vay be harbi iyi para

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    ''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

3. deniz patron olsa mis olur
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

4. İlaveleri inatla tutuyorum, daha önce bahsettiğim kısa vadeli teknikteki hedefi görmeden vermem.

5. Sektorden edindigim bilgiler gayet guzel. Insallah guzel gunler gorecegiz. Cimentonun krali Nuh a selam olsun.

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Fincan kulp formasyonu ardından flama formasyonu oluşumu var sanki. Tecrübeli üstatlar ne der bu konuda?

(Hiçbir paylaşımım yatırım tavsiyesi değildir)

7. Geçmiş olsun dileğinde bulunan, arayan, soran, özel mesaj atan arkadaşlara çok teşekkür ederim. Cümleten Allah razı olsun. Karantinada son günüm, çok şükür atlattık sayılır mereti. Mutlu pazarlar.
    İnanılmaz Dediğiniz Hisse, Gün Gelir; Dayanılmaz Olur.
    FORMDA YAZDIKLARIM KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. ZARAR EDEBİLİRSİNİZ.

8.  Alıntı Originally Posted by cüneytt Yazıyı Oku
    Geçmiş olsun dileğinde bulunan, arayan, soran, özel mesaj atan arkadaşlara çok teşekkür ederim. Cümleten Allah razı olsun. Karantinada son günüm, çok şükür atlattık sayılır mereti. Mutlu pazarlar.
    Abicigim geçmiş olsun. İllaki doktorlar demiştir ama karantina sonrasi ilk bir ay kendini sürekli dinle. Bir anormallik hissedersen bas git hemen hastaneye.

"politikada hiçbir şey kazayla olmaz. olmuşsa, öyle planlanmıştır."
    abdülselam özatak, fethi sekin, ömer halisdemir, turgut aslan, kaşif kozinoğlu...

Sayfa 623/746 İlkİlk ... 123523573613621622623624625633673723 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •