Sayfa 566/746 İlkİlk ... 66466516556564565566567568576616666 ... SonSon
Arama sonucu : 5964 madde; 4,521 - 4,528 arası.

Konu: NUHCM - Nuh Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by teamsah Yazıyı Oku
    Faizin artmaması genel olarak döviz sıkıntısından dolayı borsa için olumsuz bizim gibi ihracatçılar için olumlu, kısa sürede toparlar yola devam ederiz.
    evet,aynen...
    Ne anlatırsan anlat, ne kadar anlatırsan anlat ,anlattığın karşısındakinin anladığı kadardır...

2. Evet aşağı devreleri kestiğine göre biraz yazabilirim, hiç bir hisse her gün % 10 kazançla gidemez. Bırakın yüzde 10 u her gün yüzde bir yaptığını düşünsenize wayy be hayali bile güzel. Son bir ayda neredeyse %80 yapmış bir hissenin düzeltme yapması gayet doğaldır. Ne yazık ki tahtaya 39 dan girip 33 ten satmak durumunda kalan yatırımcılar olmuştur. Onlar adına üzgünüm ama riski kendileri aldılar.

39 dan alıp satmayanlarda geçmişe doğru forumu okusunlar ayrıca kap bildirimlerini hiç birini ayırmadan okusunlar. Mali verilere detaylı şekilde baksınlar zaten sonunda satıp satmamaları gerektiğini anlayacaklardır.

Aramıza yeni katılanlara hoş geldiniz diyorum.
    ''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

3. Doların %2 arttığı günde TR de ihracat şampiyonu şirket %8 ekside hahaha pala ağam bizle iyi eğleniyor.
    Dolarcı başgan sağolsun rekabetçi kurla ülkeyi kalkındıracak hadi bakalım bist30 da bir sürü kağıt devre kesti haberle beraber ilk yansıması olumsuz ama sonrası olumlu olmalı özellikle sanayiler için.
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

4.  Alıntı Originally Posted by erdem16 Yazıyı Oku
    Gökhan Bozkurt' un yazılarını bulamadım... Herhangi bir nick kullanıyor mu?

SM-A750F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bahsettiğim açıklama avrupadan firma alınması ile ilgili olan. Nuh çimento internet sayfasından bulunabilir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    ''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

5.  Alıntı Originally Posted by axaray Yazıyı Oku
    Bahsettiğim açıklama avrupadan firma alınması ile ilgili olan. Nuh çimento internet sayfasından bulunabilir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    İnceleyeceğim.... Teşekkür ederim ....

YTD Yatırım Tavsiyesi Değildir....

SM-A750F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Yatırım finansdaki deli abi gelip tavanlıyormuş bir de
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

7. Şu hareketi 2 gün önce 33,14 de bekledik yapmadı insafsız spek bugün 39 da patlattı.
    1 günle %20 lik kar marjını kaçırdık insafsız pala burayımı okuyor ne halt ediyorsa.
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

8. Sıkıntı yok, her bir lotun ne kadar kıymetli olduğunu ileride daha iyi anlayacak insanlar.

Sayfa 566/746 İlkİlk ... 66466516556564565566567568576616666 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •