Sayfa 725/746 İlkİlk ... 225625675715723724725726727735 ... SonSon
Arama sonucu : 5964 madde; 5,793 - 5,800 arası.

Konu: NUHCM - Nuh Çimento

1. Şu hususada değinmesek olmaz bu tahtada mal satmak isteyen elinde ne kadar malı varsa satabilir. Birde yılbaşından bugüne takası ii takip edin mal alan satana bakın. Kimler kimlerle beraber görünnn
    ''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

2.  Alıntı Originally Posted by axaray Yazıyı Oku
    Şu hususada değinmesek olmaz bu tahtada mal satmak isteyen elinde ne kadar malı varsa satabilir. Birde yılbaşından bugüne takası ii takip edin mal alan satana bakın. Kimler kimlerle beraber görünnn
    83 maliyetliler de satabilir mi ordan merak ediyorum . Hergun düşüyor ben alali. Enteresan yani

3. Kardeş klimasan da geldin hareketi bitirdin nuh a geldin hareketi bitirdin.

Toplu iğne ucu kadar ıslak yer kalmadan bi abdest alabilirsen vallahi beni bunalttın
     Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    83 maliyetliler de satabilir mi ordan merak ediyorum . Hergun düşüyor ben alali. Enteresan yani

4.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Kardeş klimasan da geldin hareketi bitirdin nuh a geldin hareketi bitirdin.

Toplu iğne ucu kadar ıslak yer kalmadan bi abdest alabilirsen vallahi beni bunalttın
    Aynen yemin ediyorum cildiracam özür dilerim. İnanılmaz ama yaşadıklarım.

5. Cimsa başladı hadi ne oğlum

6.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    elinizdeki lot isterse 100.000 olsun bu tahtada satıp çıkabilirsiniz alıcı gelir demek istedim.
    ''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

7. Aslında şu lotları çoğaltsa patron, derinlik olsa ne hoş olur.

8.  Alıntı Originally Posted by axaray Yazıyı Oku
    elinizdeki lot isterse 100.000 olsun bu tahtada satıp çıkabilirsiniz alıcı gelir demek istedim.
    76 dan verdim. Alana hayırlı olsun İns

Sayfa 725/746 İlkİlk ... 225625675715723724725726727735 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •