Sayfa 602/746 İlkİlk ... 102502552592600601602603604612652702 ... SonSon
Arama sonucu : 5963 madde; 4,809 - 4,816 arası.

Konu: NUHCM - Nuh Çimento

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,917
     Alıntı Originally Posted by horoz60 Yazıyı Oku
    Ortaklar, Nuhcimentomu daha yakın Akcnsa mı Projeye?
    bu önemli değil
    ilgili alana öğütme tesisi kurulur
    buraya klinker taşıyıp çimento imal edilir
    ikisinede yarar
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

2.  Alıntı Originally Posted by horoz60 Yazıyı Oku
    Cevap gelmedi,
    Araştırınca çıkıyor ortaya, nuhcimentonun liman hizmeti bulunmakta. Hiç sıkıntı değil
    ESKİDEN KANALİSTANBULMU VARDI. takta olması gereken (8x lira) yere bile daha gelemedi...üretimin % 82'si ihracat... say say bitmez iştirak. vb.

bizim için kanalistanbul sadece helvanın fıstığı olur. eh yani.

Asla Yatırım tavsiyesi değildir. Zarar edebilirsiniz.
    İnanılmaz Dediğiniz Hisse, Gün Gelir; Dayanılmaz Olur.
    FORMDA YAZDIKLARIM KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. ZARAR EDEBİLİRSİNİZ.

3. Dün dikkatimi çekmişti fincan kulp formasyonu, birkaç arkadaşa söylemiştim, hiçbiri de almamış

Herhalde 39-40 direncini kırdı diyebiliriz bugün, ne dersiniz?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,917
     Alıntı Originally Posted by Oğuz Çelikdemir Yazıyı Oku
    INFO YATIRIM' a dua edelim. Geldi sahiplendi tahtayı. Yalnız, çok pis saldıran oldu bir ara. Bazıları da döküldü
    hacı info için
    eyüp sultana gidip dua ettim
    yetmedi ordan fenere geçip bartholomeos a uğradım iki çapraz yaptık

yahu bırak bu derinlik işlerini bak
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

5. Konut kredisi faiz oranları 1.70 olarak güncellendi, ihtiyaç kredisi ve sıfır taşıt kredileride 1.80,,,

Ticari krediler tarafında 1.79.... Önümüzdeki hafta mevduata %18 fiyatlama rahat alınır tutara göre belki üstü bile olur. Yani bu nedemek oluyor 500.000 tl ye 32 günde 7.475,41 net faiz getirisi.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    ''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

6. buraya getirenlerin aldigi lot 1 mil. bile degil kagidin sahipleri 1 elin parmagini gecmez..alicilarin potansiyeli nekadar bunu kestiremiyorlar..onlar ne isterse fiyat o olur..fare kapani gibi ..citi okadar mali bu tahtada nasil satacak oda ilginc..eger alici saglam sa yolu uzun..ama degilse endeks donunce hic biri elini surmez 41 sen verdigi 400 bini 20 den almayi bekler..
    kagidin temeli cok saglam yeni yilda beklenrileri cok iyi..ama tahta cok sıkıntılı..5 bin alsan 40 kasemede zor satarsin..dur bakalim nolcak..heyecanla izliyorum alma cesareti gosteremedim. olanlara bol kazançlar..umarim filler sizi ezmez..

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    al sat tavsiyesi değildir.

7. gecmis yillarda citi ayni boyle bos tahtada izmdc girmisti 1200 mil mal almıştı. kaat 3 tlden 8 e gitmişti ..sonra döndü bakti arkasina hic alici yok..garibim hergun 15 bin sata sata bitirdi kaat 1.54 e dustu..burdan yeni giren tabiki patrondan izinli muhakkak..2.10 kadar vurval derken 33 goturdu.simdi 20 ama goruren de 1 lot yok hep giderken alanlarda.patron bir satmaya döner se okadar lotu kim alacak bilmem 1 bin işine gelirse..dikkatli olmak lazim

8. kâra da fazla güvenmemek lazim yuksek karlari gosterip mali basıyorlar sonra yeni yatirimlar batirimlar deyip 2 sene zarar aciklayip bedava mali alıyorlar. mesela btcim sadece limani icin 3.80 fiyat yapar izmirdeki bornova arazisi 10 tl sokedeki fabrikasi ve arsalari 2 tl 16 17 arasi islem yapması lazim ama yatirim batirim zarar zarrar..2006 yilindan beri btcim tasiyorum..dur bakalim ne olacak.bol kazançlar..

Sayfa 602/746 İlkİlk ... 102502552592600601602603604612652702 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •