Special Days Image
Sayfa 393/746 İlkİlk ... 293343383391392393394395403443493 ... SonSon
Arama sonucu : 5963 madde; 3,137 - 3,144 arası.

Konu: NUHCM - Nuh Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by teamsah Yazıyı Oku
    Hiç beklemiyordum 10 altını ama virüs olayıyla dünya ile birlikte piyasa bozuyor, tabi sevgili speğimizin beklediği ortamda oluşuyor, 9,38 loading, tabiki bizim içinde alım fırsatı 😀
    9.38 ler alındı, geriye 8.50 ler ve olursa daha altında atacak mermimiz var. Tabi bu ortamda para pul hiç önemli değil, Allah şehitlerimize rahmet, ordumuzu muzaffer eylesin.

2.  Alıntı Originally Posted by teamsah Yazıyı Oku
    9.38 ler alındı, geriye 8.50 ler ve olursa daha altında atacak mermimiz var. Tabi bu ortamda para pul hiç önemli değil, Allah şehitlerimize rahmet, ordumuzu muzaffer eylesin.
    Bugun yukarıya tarayarak alımlar bana aitti spek felan değildi cimsa dan biraz çıkış yaptım nuha geçirdim cimsadaki harekete göre buraya geçiş yapacam

3. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, Gazilerimize acil şifalar diliyorum. Cümleten başımız sağolsun.

4. 10 sene önce (Haziran-2010) 14,50 TL. den Satmışlığımız var bu minnoşu. Dolar 1,40 TL. idi. Hesabı siz yapın. Çocukların geleceği diyordum😡 Torunların geleceği oldu. Bugünde tırtıkladık 1000-2000 tane👍🏻 Ama minnoş çok fetbaz. Yılların tecrübesi Cüneyt’i bile çarptı. Helal sana minnoş. Tebrikler

5. Aldığım her seviyenin altına getirtiyor bravo sana sipek bravo cimsayla fiyat farkın azaldı cimsa nın fiyatı senin fiyatı geçsin yada sen cimsanın fiyatının altında kalda sana gösterecem alacam elinden biraz daha mal temettümüzü alır temettü paramızlada senden gene lot alır dururum.. 10 mart konsolide bilanço için son tarih..zaten 200 milyon kar yaptım dese fiyat olarak yerinden oynamayacağını biliyorum.3 aylık alanların ortalaması hep 11-12 civarı alanların hepsi bizim gibi mal herhalde bir sen akıllısın.. sipek senin de bileğini elbelt biri büker doğru sen ölümsüzdün değilmi 11 yıldır bu seviyelerde tutuyorsun hisseyi pardon ölüm yok sana bu dünyada 😂

6. zaten ENAYİ SİPEĞİMİZE veya patrona tahtada var ise yukarıdan verdikleri mal geldimi bilmiyoeum biz rahat rahat alıyorsak ky nin malını almıyoruz gibi..ulan ENAYİ SİPEK gene bugün bizi mala boğdun aldıkça aşağıya çektiğine göre bizlere malı kastırıyorsun 😂 ulan sipek ulan varya ala ala bitiremedik sendeki malı

7.  Alıntı Originally Posted by cüneytt Yazıyı Oku
    10 sene önce (Haziran-2010) 14,50 TL. den Satmışlığımız var bu minnoşu. Dolar 1,40 TL. idi. Hesabı siz yapın. Çocukların geleceği diyordum😡 Torunların geleceği oldu. Bugünde tırtıkladık 1000-2000 tane👍🏻 Ama minnoş çok fetbaz. Yılların tecrübesi Cüneyt’i bile çarptı. Helal sana minnoş. Tebrikler
    Her seviyeden alıyoruz da kimin malını alıyoruz şaşıyoeum sipeğin malı çok azalmıştır 😂

8. 8.50 leride gösterecek büyük ihtimalle, ortalama yaparak alıma devam, her zaman kenarda nakit bulunmalı, bu ortamda kredili alım sakın ha.

Sayfa 393/746 İlkİlk ... 293343383391392393394395403443493 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •