Sayfa 397/746 İlkİlk ... 297347387395396397398399407447497 ... SonSon
Arama sonucu : 5964 madde; 3,169 - 3,176 arası.

Konu: NUHCM - Nuh Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by 777 Yazıyı Oku
    abd hazine bakanı : Eğer koronavirüs nedeniyle abd ekonomisini canlandırmak gerekirse, altyapı öncelik olur
    Zaten abd ye çimento ihracaatı yapıyoruz nuhumuz sağlam 11 yıldır çıkamamış enayi sipeğimiz buralarda tutmuş..birileri gelir adamın elinden lotları alır 😉

2.  Alıntı Originally Posted by teamsah Yazıyı Oku
    Yanarım yanarım 8.50 ye alamadan depoyu fulleyemeden döndü ona yanarım, neyse öyle bir coğrafyadayız ki aksiyon bitmiyor, nakit dursun kenarda, bu spek nasıl olsa yine alım fırsatı verir 😀
    Bizdeki bu ENAYİ SİPEK olduğu sürece çok mal aldırır bizlere biri gelir baya malını alır geçer ENAYİ SİPEK elindeki lotlara bakar durur i..anladın mı 😂 😉

3. Yine sermayesinin üstünde kar yazdı.. Yine 10 TL lerde...10 yıldır 10 TL.. Nasıl bir dolap dönüyor.. Anlayan beri gelsin..

4. Bu hisse düşer falan demeyin üzerindeki yükü attı inşaallah yön yukarı olacaktır bam bam bam...ytd...

GM 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarım tamamen kendi düşüncelerimdir kimseye al tut sat yat gibi tavsiyeler değildir...

5. Yine her zaman yaptığını yaptı, sabah yüksekten atlayanlara geçmiş olsun.

6. Yatırımcı nasıl korktuysa artık nuhtan şu gündr bile eksi kapayacak
    ''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

7.  Alıntı Originally Posted by mustiktu Yazıyı Oku
    Bu hisse düşer falan demeyin üzerindeki yükü attı inşaallah yön yukarı olacaktır bam bam bam...ytd...

GM 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Dostum hep aynı hareketler yukarıya direk at sonra yavaş yavaş düşür bak grafiğe ne demek istediğimi anlayacaksın

8. Kısa vadeli oyunculara bulaşmayın diyorlar, bu temettü hissesi diyorlar, bizim yerimiz 9-11 aralığı diyorlar. Bu gidişle yıllarca bu aralıkta takılmaya devam, dolar üçe beşe katlamış, Ülkede enflasyon varmış umurlarında değil.

Sayfa 397/746 İlkİlk ... 297347387395396397398399407447497 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •