Sayfa 450/746 İlkİlk ... 350400440448449450451452460500550 ... SonSon
Arama sonucu : 5964 madde; 3,593 - 3,600 arası.

Konu: NUHCM - Nuh Çimento

1. Hem benzer özellikleri var, gubrf larınında limanı var, bizimde, ikiside borsanın en eski firmalarından, sadece biri kendini küheylan sanıyor diğeri eşşek 😀

2. Sabırla koruk helva olur, dut yaprağı atlas.
    ''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

3.  Alıntı Originally Posted by teamsah Yazıyı Oku
    Aynen, hatta reis bi ara yazmıştı, sanırım 5-6 liralardan gubrf satıp 8-9 liralardan Nuha takviye yapmıştı, ne pişmandır şimdi, gubrf 27 lira oldu, sahi nerelerde reis, ne zamandır yazmıyor.
    he çok pişmanım.ağlıyom kaç gündür selam arkadaşlar.çok yazamıyacağımı söylemiştim bir ara.

ota pohaa(gübre) çok takılmamak lazım sayın teamsah..borsada işler böyle yürür..strateji işi bu..yoksa pişman olmak istedikten sonra ne hisseler aldık sattık..çok daha tecrübeli arkadaşlar var aramızda..sayın kentuf,sayın cüneytt..yazsalar roman olur önümüze bakalım..paramıza para katmış mıyız..katmışız..onu sattım bunu aldım o öyle gitti bu böyle geldi..şahsen çok takılmıyorum bunlara..kalın sağlıcakla arkadaşlar..

4. Selam reis, mesajlarını özledik, iyi olduğuna sevindim. Aslında benim üzüntüm çok daha fazla, ben 2,70 ortalama yaptığım gubrf larını 3.10 larda satmış bir daha yerine koyamamıştım. Sen hiç olmazsa daha iyi fiyatlara verdin, nerden bilirdik bu kadar roketleyeceğini, neyse dediğin gibi fazla takılmamak lazım, önümüzdeki maçlara bakacağız artık.

5. selamlar paydaşlar, 2020/1 ceyrek itibarıyla dönemsel olarak yurtdısı cirosu % si düzenli artarak %65 e cıktı ve marjlardaki artışa dikkat edilmeli. dönemsellik olsa da bu sefer ihracattan artıyor. sektörden veya şirketten ihracat detay bilgi paylasımı varsa güzel olur. Alttaki haber var sadece benim buldugum.

2590c0e7-f481-46eb-853b-7adf08806e2b.jpg

2020 yılı Ocak-Mart döneminde çimento üretiminde, geçen yılın aynı ayına oranla %10,4’lük bir artış yaşanmıştır. Yine 2020 yılı ilk 3 ayında büyük bir artışla üretilen çimentonun yaklaşık %28,2’si ihracata konu olmuştur. 2020 yılı ilk çeyreğinde bir önceki yıla göre iç satışlarda %0,6, çimento ihracatında ise %62,2’lik artış gerçekleşmiştir. Sektör, yaklaşık %30 daralma yaşadığı 2019 yılından sonra 2020 yılına umutlu başlamıştır. Ocak verileri düzelmeye işaret ederken, Şubat ve Mart aylarında iç pazarda tekrardan daralma yaşadık. Dünya’da yaşanan COVID-19 pandemisi sebebiyle önümüzdeki dönemde satışların daha da azalacağı beklenmekte ancak yaz aylarının başlamasıyla satışların tekrardan artacağı tahmin edilmektedir. Bölgesel bazda iç satışlarda en fazla artış Akdeniz ve Doğu Anadolu bölgelerinde yaşanmıştır.

6. 15 ler nihayet 🧿

7. Türkiye çimento ihracatı artmış, ihracatın büyük bir kısmını Nuhun yaptığını ve kurunda ay sonu en az bu seviyelerde kalacağını düşünürsek 6 aylık bilançonunda en az 3 aylık kadar muhteşem gelme ihtimali yüksek diye düşünüyorum .

8.  Alıntı Originally Posted by reis35 Yazıyı Oku
    he çok pişmanım.ağlıyom kaç gündür selam arkadaşlar.çok yazamıyacağımı söylemiştim bir ara.

ota pohaa(gübre) çok takılmamak lazım sayın teamsah..borsada işler böyle yürür..strateji işi bu..yoksa pişman olmak istedikten sonra ne hisseler aldık sattık..çok daha tecrübeli arkadaşlar var aramızda..sayın kentuf,sayın cüneytt..yazsalar roman olur önümüze bakalım..paramıza para katmış mıyız..katmışız..onu sattım bunu aldım o öyle gitti bu böyle geldi..şahsen çok takılmıyorum bunlara..kalın sağlıcakla arkadaşlar..
    Aleyküm selam Reis; Hayırlı işler , bol kazançlar.

Sayfa 450/746 İlkİlk ... 350400440448449450451452460500550 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •