Special Days Image
Sayfa 369/746 İlkİlk ... 269319359367368369370371379419469 ... SonSon
Arama sonucu : 5963 madde; 2,945 - 2,952 arası.

Konu: NUHCM - Nuh Çimento

1. Morallerimizi bozmak için ellerinden geleni yapıyorlar 12.20 kademesini sert biranda geçerse 13 e kadar yürür ama 13.05 de geçer tutunabilirse yola devam eder bu seviyelerde al sat yapanlar hala para kazanıyor ve çıkmak için bir emare kaydı yok inat etmiş hergün 11.60-70 bandında kapattırmak için ellerinden geleni yapıyorlar

2. Adamda haklı ne yapsın, mal gelmiyor buralardan belli, normalde çıkışa geçecek hisseleri önce aşağı basıp milleti dökerler sonra harekete başlarlar, buna keriz silkeleme derler, malesef speğin beklediği kerizler bu tahtada yok, aksine çok akıllı yatırımcılar, aşağı bastıkça dökülmek yerine daha çok topluyorlar 😀

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,920
    üstadlar müstadlar onun yandaşları çok daldı bence ondan gidemiyor.
    uen daha yedi ay önce 5 tl idi almadı millet 12 den sazan gibi atlıyorlar.
    pehh
    tahta yapıcı üzülme bunlar her kademede gelecek üzme tatlı canını ara sıra ceplerine harçlık koy ahahaha
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

4. Kanal İstanbul Çed raporu onaylanmış..

Ne bekliyorlar.. Bunu gündem malzemesi mi sanıyor piyasa.. Karşımıza 2 seçenek çıkıyor.
    1.si ve görünen bu proje öyle ya da böyle yapılacak.. Milyar dolarlardan bahsediliyor.. Her halükarda çimento sektörü bu işten ekmek yicek. Nuh arasına helva kor yer
    2.si bu projenin uygulanmayacağı, gündem malzemesi olacağı.. Bir şekilde kendi lehlerine kullanacakları.. Ne yani piyasa bu ihtimale mi inanıyor.. Neden hareket yok. İlk kazmayı vurmayı mı bekliyor..
    Bekleyelim görelim..

5. Tamamen ucuza toplayabildikleri kadar mal toplama taktiği, elektrikli araç hikayesindede aynısı oldu, asuzu takip ediyordum, 3-4 ay önce 10 liradan 8 lira altına kadar baskıladılar, elektrikli araç sunum beklentisi o günlerdede vardı ve ben en az 14-15 liraya çıkacağını adım gibi biliyordum, sonuç geçen ay sunum yapıldığı gün asuzu 15 liranın üzerini gördü, burdada zaman daralıyor, istediği kadar buralarda baskı yapsınlar, kanal İstanbul’un temeli atıldığı gün bu kağıt 20 lira üzerini görecek, bu kadar büyük beklentiyi görüpte bunu değerlerdirmeyecek spek yoktur herhalde.

6. Bunları yazınca kimse gaza gelip pazartesi açılışta hemen atlamasın, vebal almak istemem, en güzeli 10 birim paranız varsa bir birim alın, 11 altına gelirse iki birim daha, 10 altına düşerse üç birim daha, olurda ortalık karışır 9 ve 8 altına düşerse maliyet düşürmek için her zaman kenarda nakitiniz olsun, unutmayın burası Türkiye, her an herşey olabilir, etrafımız ateş çemberi ve bol aksiyonlu, uzuncular için sorun olmaz ama kısa vade düşünenler her zaman temkinli olmalı.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,920
    topu topu kaç lot mal var ki piyasada adam mal kaptırsın.
    şirkette modifiye etmedikleri yer kalmadı karı yok etmek için
    dünyada lityum pille çalışan eskavatör kaç tane vardır
    vardır da çimento fabrikasının kullandığı kaç tane vardır o halde şirket.

bu fiyatlardan da mal kaptırır durur şekil adaki gibi
    örneğin perşembe biri geldi 20.000 - 25.000 çekti tahtadan anında gömdü 12 tl altına.
    sanki 13 ten almayacak başkası

akıl vermek gibi olmasın ama ulaşılamıyacak noktaya çekmesi lazimki millet gelmesin.
    12 ve üstünden tahtaya göre çok verdiler bu mazotla beş altı ay bekler yatayda
    biz temettümüzü alır yatarızda sabırsızlar ne yapar bilmiyorum.
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

8. Ben şahsen bu hafta yine 13 denemesi yapabileceğini düşünüyorum 13 ü kırarsa 15-16 bandına oturabilir

Sayfa 369/746 İlkİlk ... 269319359367368369370371379419469 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •