Sayfa 105/746 İlkİlk ... 55595103104105106107115155205605 ... SonSon
Arama sonucu : 5964 madde; 833 - 840 arası.

Konu: NUHCM - Nuh Çimento

1. 2 yıldır sıra buna bir türlü gelmedi temettü al yat, uyuyan dev bir uyanır ama elimizde olur mu bilmem

2. Ekran Alıntısı.JPG

yatırım tavsiyesi değildir

3. Naylon alımlara devam, çıkmasın diye bu uğraş neden anlamıyorum, İstanbul körfez vs.yerlerde bulunan arsalar otel avm yeniden değerleme yapılsa gerçek defter değeri 0,75 kadar düşecek dev gibi bir şirket 10 yıldır 8-9-10 lu fiyatlarda geziniyor, en kötü şartlarda 20 li fiyatların üzerinde olması gereken Nuh çimento saklı adı holding bir gün ederini elbette bulacak ama ....

4. Herşey,herkes birgün ederini bulacak elbette...men dakka dukka.

5. nuhcm yatırımcı si için yine kahreden bir gün oldu.millet uçtu bu daha 10 u geçemedi.hisseyi 100 e getirseniz de Allah sizi ve yedi sulalenizi.......!Başkan bi kararname çıkartsın da bu gibi şirketleri kotadan çıkartsalar ...nerdeee

6.  Alıntı Originally Posted by reis35 Yazıyı Oku
    nuhcm yatırımcı si için yine kahreden bir gün oldu.millet uçtu bu daha 10 u geçemedi.hisseyi 100 e getirseniz de Allah sizi ve yedi sulalenizi.......!Başkan bi kararname çıkartsın da bu gibi şirketleri kotadan çıkartsalar ...nerdeee
    Patronları derdi şirketi halka açık hisselerini toplayıp borsa kotundan çıkarmak olmalı herhalde Bukadar uçuz kalmış bir şirketi kimseye yar etmezler Partaş ta topa girdi Şirketi bedava bedava topluyorlar ne yazık ki yatırımcı mantığı ile yatırım yapan şirketin gerçek değerini araştıran yatırımcı yok Şirketin eski Genel müdürünün bana söylediği bu şirket bu gün faliyetlerine son verse tüm varlıklarını satsa hisse başına 30 ,40 tl düşer bu şirket bu kadar ama bu kadarda yatırımcıdan uzak Artık umudumuz bir an önce borsa kodunda çıkması biz artık bu şirketin ebedi yatırımcısı olarak yolla devam DÖNEN DÖNSÜN BEN DÖNMEZEM YOLUMDAN KALANLARA SELAM OLSUN

Ölüsü 10 dolar devam

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Nuh Çimentocu... Bir gün elbet...

Sayfa 105/746 İlkİlk ... 55595103104105106107115155205605 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •