Sayfa 698/746 İlkİlk ... 198598648688696697698699700708 ... SonSon
Arama sonucu : 5964 madde; 5,577 - 5,584 arası.

Konu: NUHCM - Nuh Çimento

1. Velhasıl patron iyi niyetli değil, itibar, grafik, direnç hepsi yalan... Şirket güzel bilanço açıklarsa götürecek oda mecburiyetten ama eze eze, bence, Eski ortiler mutlu, Allah daim etsin. Yenilere Allah sabır versin. 😀

Alıntı Originally Posted by kentuf Yazıyı Oku
    Oyak ve çimsada çok modernize masrafı var bu bir
    seçim büyük handikap oyak için oda iki
    hepsi şuan sürünceme bölgesinde iyi tahtalar üst banda atarsalar rahatlıyacaklar
    Buda yeni alıcılarla olur

Ben eski alıcı atıyorum 4 tl den oyak var mardinde gelme
    gelip 12 tl den almak işime gelmiyor

Nuh 2 tl maliyet gel 50 den tahta kazı.
    Ama piyasa değerler oturunca kendiliğinden gidecek çünkü satıcı aptal değil bu eflasyon ile malını versin
    sağol usta anladığım bekleyen kazanır.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,922
     Alıntı Originally Posted by canalican Yazıyı Oku
    Velhasıl patron iyi niyetli değil, itibar, grafik, direnç hepsi yalan... Şirket güzel bilanço açıklarsa götürecek oda mecburiyetten ama eze eze, bence, Eski ortiler mutlu, Allah daim etsin. Yenilere Allah sabır versin. 😀
    eskiden sadece bizde eflasyon bizde usd bazlı değer kaybı vardı
    yakın zamanda onlardada eflasyon etkileri görülecek yani piyasa değerleri güdük kalacak.
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

eksi maliyet işi kafama yatıı ama 10-15 sene beklemek lazım o zamana ben evlenir paraları düğün dernek için çekerim bana uymaz. emre usta neredesin sende iki laf et usta. geçen buralarbenden sorulur ayağı yapıyodun usta meydan senin.

5. İnşallah, en kısa zamanda, üstelik bizimki kuş, onlardaki deve olacak. 😀

6.  Alıntı Originally Posted by kentuf Yazıyı Oku
    Hocam biz kağıda aşık falan değiliz.
    Burada bir kaç kişinin benim gibi temettülerden dolayı maliyeti sıfır olmuştur.
    Yani kağıdın kaç para olduğu pek önemli değil.
    Benim için öyle açıkçası. Fiyattan ziyade ne temettü vereceği önemli.
    Hocam benim yaşım 54.şimdiki gençleri anlamıyorum.borsayı vur kaç yeri olarak görüyorlar.Sizinle yıllardır burada görüş alışverişinde bulunuyoruz.sizin görüşlerinizi beğeniyorum.piyasayı değerlendirmeniz,senedleri analiz etmeniz,firmaları incemeniz hepsini bu forumda siz dile getirdiniz.bende yılardır nuh çimento taşırım.dediğiniz gibi maliyetim sıfırın altına indi.benim gençlere tavsiyem önünüzde uzun yıllar var.temettü hisselerinden bu nuh olmaz başka olur.düzenli olarak birktirin.benim yaşlara geldiğinizde 2. bir emekliniz olur.rahat edersiniz.yoksa günlük vur kaçlarla bir kazanırsınız bir kaybedersiniz.onuda harcarsınız.yıllar sonra bakarsınız ele elde başbaşta. yat.tavsiyesi olarak vermiyorum nuh harici topladığım senetler egeen/algyo/ereğli senetleridir.burada kimseye akıl vermek haddime değildir.kimseyide küçümsemiyorum.kalın sağlıcakla.

Alıntı Originally Posted by emre444 Yazıyı Oku
    Hocam benim yaşım 54.şimdiki gençleri anlamıyorum.borsayı vur kaç yeri olarak görüyorlar.Sizinle yıllardır burada görüş alışverişinde bulunuyoruz.sizin görüşlerinizi beğeniyorum.piyasayı değerlendirmeniz,senedleri analiz etmeniz,firmaları incemeniz hepsini bu forumda siz dile getirdiniz.bende yılardır nuh çimento taşırım.dediğiniz gibi maliyetim sıfırın altına indi.benim gençlere tavsiyem önünüzde uzun yıllar var.temettü hisselerinden bu nuh olmaz başka olur.düzenli olarak birktirin.benim yaşlara geldiğinizde 2. bir emekliniz olur.rahat edersiniz.yoksa günlük vur kaçlarla bir kazanırsınız bir kaybedersiniz.onuda harcarsınız.yıllar sonra bakarsınız ele elde başbaşta. yat.tavsiyesi olarak vermiyorum nuh harici topladığım senetler egeen/algyo/ereğli senetleridir.burada kimseye akıl vermek haddime değildir.kimseyide küçümsemiyorum.kalın sağlıcakla.
    usta zaten ben senin iyi biri olduğunu annadıydım şimdi ikna oldum sağol ama ağırımada gittiydi. neredeyse benim iki kat yaş. sende kusurumuza bakma.

8. Sn emre444 çok doğrusunuz bende eski bir egeenciydim. Taki Bi abim beni odaşa bulaştırana kadar o günden sonra iflah olamadım. Resmen dağıldım. Şimdi bütün güzelliklerine rağmen göltaşın 30 dan gelip bunu geçmesi, oyakın performansı karşısında nuhun eziklenmesi dir ağırımıza giden ufak ufak nefes aldırsa bu kadar dertlenmeyeceğiz belkide. 😀

Sayfa 698/746 İlkİlk ... 198598648688696697698699700708 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •