Special Days Image
Sayfa 304/746 İlkİlk ... 204254294302303304305306314354404 ... SonSon
Arama sonucu : 5963 madde; 2,425 - 2,432 arası.

Konu: NUHCM - Nuh Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by reis35 Yazıyı Oku
    Ne olacak 5.xx lere çekse... 3\5\10 bin lot mu alacaksın. Sonra ne olacak.. Bekle babam bekle.. Hareketlenirse güzel olur.. O zaman 6 dan mal alsan da olur 7 den de.. bunlar tam bir o.ç. Yah...
    Bu benim temettü hissem, teettüsü için alıyorum, ne kadar ucuz olursa o kadar iyi, satma gibi bir düşüncem olmadığından yükselmesindense düşmesini tercih ederim. Gerçek temettü yatırımcısıda böyle düşünür, trade için alınacak mal değil.

2. İyi düşsün o zaman 5 e.. Sen de biraz daha hisse al. Maliyetin olsun 6.xx..seneye 60 kuruş temettü versin. Hisse fiyatı 4.xx olsun. Sen de avut kendini. Gerçek temettü yatırımcısı yım diye.Temettü vermesin hisse olsun 30..\40..\50..kaç yıllık temettünü peşin peşin alırsın.

3. Keşke düşse 3-4 lere, iki üç yılda kendini amorti eder inşaat sektörü canlandığında, tabi bu söylediğim tüm parasını buna yatırmış ve acil nakit ihtiyacından satmak zorunda kalabilecekler için geçerli değil, onlar değer kaybından üzüntü duyabilir, ben kenarda atıl parası olup düzenli alım yapanlar için konuşuyorum. Başta sayın kentuf olmak üzere burdaki çoğu kişide düşsede daha çok alsam derdinde zaten.

4. Sayın teamsah bu dediğinin denenmişi var.. Hisse 10 yıldır sürünüyor. İnşaat sektörünün canlı\daha iyi olduğu dönemleri de biliyoruz. Hisse hep aynı bk. Acil nakit ihtiyacım yok, epey hissem var, maliyet düşük, ara ara alım yapıyorum, temettümü alıyorum.. Ee bu mu yani olay.. Tamam güzel hisse düşsün alalım hisseleri. Temettümüzü de alalım. Hisse fiyatını da çakallar sistemli bir şekilde düşürsünler.. Anca ne olacak senin maliyetin sıfıra düşecek 10 yılda.. Sonra temettü emeklisi olursun da 10 yılda böyle bir ekonomik düzensizlikte sen hertürlü o parayı kazanırsın zaten(faiz VS)

5. uzun bir süredir kâğıtta satış baskısı var.kim satıyorsa adamın umurunda değil.kâr da umurunda değil fabrikanın büyüklüğüde.her fiyattan mal veriyor.bu uzun süreceğe benziyor.bu hafta gelene verdi.önceki yazılarımda dediğim gibi.bu kârı afyon yada aslan yapsa 1ay tavan gider. Benim şahsi görüşüm dür.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,920
    benim aldığım fiyatlar tahta yapıcıdan daha iyi maliyet olacağını biliyorum uzun vade.
    uzun vade tahtaya girme staretejim bu yönde kasılmaya devam edebilir taşıma maliyeti 30-40 tl olan ben değilim.
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

7. Size katılıyorum sayın kentuf.ben bu kağıda girmemdeki neden sürekli kar eden temettü veren şirket olması.gercek yatırımcı buna bakar.ama Türkiye'de buna bakan yok.abidik gubidik kağıtlarda servet kaybedenler gerçekten çok.9.yılıma girdim bu kâğıtta her ay düzenli şekilde alırım.elbet bir gün değerini bulur.inşallah Ogün hepimiz bundan fayda görürüz.ytd.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,920
    şirket gazbeton ve enerjiden şuan kar edmiuyor oluşu orta ve uzun vadede kar edemeyecek anlamı taşımaz
    şirket gayrimenkul geliştirme piyasa uygun değil uygun olsa en kralını yapacak kapasitede ortaklık yapısına sahip.
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

Sayfa 304/746 İlkİlk ... 204254294302303304305306314354404 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •