Sayfa 565/746 İlkİlk ... 65465515555563564565566567575615665 ... SonSon
Arama sonucu : 5964 madde; 4,513 - 4,520 arası.

Konu: NUHCM - Nuh Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    Şu işlerin olmaması için misal alın bugün tahtada açıkçı a1 akbabası hemen tahtaya üşüşmüş bile, bizim bu tahtada brüte girmemiz şart. Brüt geldim mi robottu, günlük aldım sattım sigara param çıktıydı , açıkçı akbaba a1 di alayı yok olur gider. Adam gibi tahtacıyla yatırımcı başbaşa kalır.
    hocam brüt olayı olmaz...
    yeni açıklanan pay pazarlarına göre alt pazar grubu hisseleri sürekli bürüt takas da..diğerlerinde (Ana ve Yıldız) bürüt yok...bunun bürüte düşmesi için alt pazara inmesi lazım..onunda şartları var....bu imkansız alt gruba inmez.

Asla Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    İnanılmaz Dediğiniz Hisse, Gün Gelir; Dayanılmaz Olur.
    FORMDA YAZDIKLARIM KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. ZARAR EDEBİLİRSİNİZ.

2.  Alıntı Originally Posted by cüneytt Yazıyı Oku
    yeni açıklanan pay pazarlarına göre alt pazar grubu hisseleri sürekli bürüt takas da..diğerlerinde (Ana ve Yıldız) bürüt yok...bunun bürüte düşmesi için alt pazara inmesi lazım..onunda şartları var....bu imkansız alt gruba inmez.

SPK ceza kesemiyor mu yahu. Günlük 3 devre kestimmi yada tavan taban yaptımı akşamına döşüyor 15 günlük brüt takas cezasını.
    Ben cezadan bahsediyorum grupdan değil ki. Bugünkü 2 kere devre kesme işi bilinçli yapılmışsa bir tane daha yapıp akşamına cezayı yer spekte tertemiz kimde ne var teker teker sayar lotları.
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

3.  Alıntı Originally Posted by cüneytt Yazıyı Oku

maalesef bürüt olayı oluyor ben dyoby da yaşadım dyoby alt pazarda ama üç defa devre kesti brüte girdi çıkış tarihi 28.10.2020 on dört günlük...
    Ne anlatırsan anlat, ne kadar anlatırsan anlat ,anlattığın karşısındakinin anladığı kadardır...

4. Ege end, borusan yatırım, federal mogul daha bir çok örnek var ralli yapıp dipten x3 x5 yapan ama brüte girmeden hiçbiri gitmedi gidemezde. Eğer gerçekten ralli olacaksa brüt takas şart yoksa spek robottu, zirzop küçüklerdi , hele ki açıkçı a1 akbabasıyla uğraşamıyor.
    Giden tahtalarda hele ki a1 milyon lotluk açık yapıyor hemde ceza yemesine rağmen bu pisliği yapıyor. Adamlar bugün esen elektrikde en büyük satıcı şirket daha yeni halka arz olmuş hangi malı satıyorsun desen bütün dertleri giden tahtaları bozmak. Spek ağam işini bilir 3 devre kestimi SPK döşer cezayı inşallah.
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

5.  Alıntı Originally Posted by 26sakir Yazıyı Oku
    maalesef bürüt olayı oluyor ben dyoby da yaşadım dyoby alt pazarda ama üç defa devre kesti brüte girdi çıkış tarihi 28.10.2020 on dört günlük...
    zaten alt pazara var hocam. spk sadece olağanüstü durumu sorar..

6. https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=46512

yukarda ayrıntılı hepsi yazıyor.

7. Bir sonraki kazanç tarihi 11/11/2020 demesi ne anlama geliyor bilgi lütfen

8. Faizin artmaması genel olarak döviz sıkıntısından dolayı borsa için olumsuz bizim gibi ihracatçılar için olumlu, kısa sürede toparlar yola devam ederiz.

Sayfa 565/746 İlkİlk ... 65465515555563564565566567575615665 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •