Sayfa 660/746 İlkİlk ... 160560610650658659660661662670710 ... SonSon
Arama sonucu : 5963 madde; 5,273 - 5,280 arası.

Konu: NUHCM - Nuh Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by borsavizyon Yazıyı Oku
    Tek 1 ceyrekle bilanco okumak hatalidir genel resme bakmak lazim.sirket cok iyi yonetiliyot o 2 milyon lotu bosuna almadi o yabanci finans uzerinden halen topluyorlar ben ekrandan yarindan itibaren atarim hata yapmak istemiyorum.
    Herkese bol sans ve kazanclar dilerim
    Sirketle ve yonetimle ilgili soru isaretim yok.Portfoyumdeki en güvendiğim sirket.Beklentileri devam ediyor ve karliligi yuksek.Bilanco okuma konusunda uzman değilim fakat genel hatlarıyla bilirim.

Sirket ilk 3 ceyrek Unye ninde satışından gelen yaklaşık 198 milyon TL ile birlikte toplamda 475 milyon TL kar açıklamıştı.Son çeyrek 95 milyon TL kar ile birlikte 570 milyon rakamına ulaşmış durumda.Burada piyasa 570 milyon karın 475 milyonunu zaten biliyor.O yüzden son çeyrek piyasa tahmini kar beklentisinin nasil olduğunu merak ediyorum bilen varsa yazarsa sevinirim..

Haftalik takasta yaklaşık 320 bin
    Aylıkta 1700 milyon civari yabancı süpürmüş durumda.

Kişisel görüsümdür.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.Alan da satan da kendi bilir..

2. KAP: [NUHCM ] KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU Pay Alım Satım Bildirimi

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/915102
    Dosyalar:

https://www.kap.org.tr/ek-indir/4028...77fd277bd05db7

3. Sayın Perla;
    Yani....

4.  Alıntı Originally Posted by seneka Yazıyı Oku
    Sayın Perla;
    Yani....
    02/03/2021 - 03/03/2021 tarihinde NUH ÇİMENTO SANAYİ A.Ş. payları ile ilgili olarak 66,05 - 68,35 TL fiyat aralığından 0 TL toplam
    nominal tutarlı alış işlemi ve/veya 62.000 TL toplam nominal tutarlı satış işlemi tarafımca/ortaklığımızca gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle
    birlikte NUH ÇİMENTO SANAYİ A.Ş. sermayesindeki paylarım/oy haklarım 03/03/2021 tarihi itibariyle %16,36 sınırına ulaşmıştır/aşmıştır
    /altına düşmüştür. İşlemin detaylarına ilişkin bilgiler aşağıdaki tabloda yer almaktadır.
    Ad Soyad / Ticaret Unvanı : PARTAŞ TEKSTİL - İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

https://www.kap.org.tr/ek-indir/4028...77fd277bd05db7

5. Görüyoruzki tahta aşağıya gidince hacim olmuyor satıcılar isteksiz,, tahta yapıcıya acizane tavsiyem sür yukarı al, sat para kazan

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    ''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

6. Gecen ay QNB ve GEDIK yabancıya çalıştı.Bu hafta da yine alımdalar..

Teknik olarak 68.x seviyesine kadar önü açık.Tahtacı Bey bu seviyenin üzerine çıkardığında en sevdiği formasyonu fincan kulpu çalıştırmış olur.68.x üstüne atamazsa bir kulp daha yapar sonrasında onun da yapacak birşeyi kalmıyor.Sür tahtayı 70-80 lere..

Daha önce de belirtmiştim.Portfoyümdeki en güvendiğim şirket.Hisseye duyduğum güven sadece teknik/takas oluşumlarından değil özellikle temelinin sağlam olmasindan ve beklentilerin devam etmesinden gelmektedir.

Hayırlı bereketli kazançlar..

Kişisel görüsümdür.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.Alan da satan da kendi bilir..

7. Sayfanın çok keyifli zamanları vardı,,,,

''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

8.  Alıntı Originally Posted by axaray Yazıyı Oku
    Sayfanın çok keyifli zamanları vardı,,,,

kagıt 70 e dogru giderken pek saygıdeger ortak 1000 lot sattım diye kapa niye alel acele bildirim yollar
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

Sayfa 660/746 İlkİlk ... 160560610650658659660661662670710 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •