Sayfa 559/746 İlkİlk ... 59459509549557558559560561569609659 ... SonSon
Arama sonucu : 5964 madde; 4,465 - 4,472 arası.

Konu: NUHCM - Nuh Çimento

1. Bendede var Sayın Cüneyt o çerezliklerden 100-200 lot kadar, maksat spor olsun, tektu 1 liradan duruyor kenarda 200 lot, fiyatlarına bile bakmıyorum, bu yan tahta rallisinde hemen hepsi iyi prim yaptı, tabiki büyük ağırlık her zaman Nuhta, rahat uyku uyuyoruz en azından, diğerlerinin ne zaman patlayacağı belli değil

2. Biraz hızlı geldik ama nihayet olması gereken fiyata daha yeni geliyor. Şişik diğer çimentolara bakınca hala daha çok ucuz, beklemeye devam.

3.  Alıntı Originally Posted by teamsah Yazıyı Oku
    Günaydın hayırlı cumalar,
    Daha öncede yazmıştım, basit bir hesap. Hisse yıllar önce (üstelik bu kadar yatırım yapmamışken) dolar kuru 1,5-2 aralığında gidip gelirken 9-14 aralığındaydı, 9 lira dip fiyat gibiydi, yani o günkü kurla 5-6 dolar. Kaldıki o zamanlar bile Nuh fiyatlamasının çok ucuz olduğundan bahsedilirdi. Şimdi dolar 8 lira olmuş, yıllar geçmiş bir sürü iyileştirmeler yapılmış fabrikada, ihracat rekorları kırmaya başlamışken dip fiyatın 8X5-6= 40-50 lira aralığında olması gerekir. O yüzden siz siz olun şu anki sanal fiyatlamalara aldanıp malınızı kaptırmayın derim. Belki Dünyanın içinde bulunduğu ortam biraz gecikme yaratabilir ama gün gelecek gerçek değerini bulacaktır.
    Ayın 16 sında fiyat 24-25 lerdeyken yazmıştım, biraz öne alalım, normal fiyat aralığına daha yeni yeni geliyor. Biliyorum fiyat vermek yasak ama bu sadece basit bir matematik hesabı 😀

4. 10 yılın semeresini 10 dakka da verdin. helal olsun sana oğlum. yürrüüü kim tutar seni.

Asla Yatırım Tavsiyesi Değildir. Zarar edebilirsiniz.
    İnanılmaz Dediğiniz Hisse, Gün Gelir; Dayanılmaz Olur.
    FORMDA YAZDIKLARIM KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. ZARAR EDEBİLİRSİNİZ.

5. Elimdekilerden 1150 tanesini (açılmadan yazmıştım) tavandan sattım. Borcum vardı, kapatacağım çok şükür.

İsteyene ilerde hikayesini anlatırım. Tabi Ya.

Asla Yatırım Tavsiyesi Değildir. Zarar edebilirsiniz.
    İnanılmaz Dediğiniz Hisse, Gün Gelir; Dayanılmaz Olur.
    FORMDA YAZDIKLARIM KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. ZARAR EDEBİLİRSİNİZ.

6. Tavanı bozan satışı gören var mi

7. Hayırlısı olsun Sayın Cüneyt, mecbur olmasan vermezdin biliyorum, neyse birazda senden alanlar kazansın 😀

8.  Alıntı Originally Posted by teamsah Yazıyı Oku
    Kur buralarda yada daha yukarılarda kapatsın bu ayı o zaman ben göreceğim satanları. 9 aylık kar rekor kıracak yine, koşarak almaya gelirler, tabi hisse bulabilirlerse.
    21.09.2020 tarihli gönderim, 19-20 liralardan satıyorlardı o zamanlar, yorumsuz 😀

Sayfa 559/746 İlkİlk ... 59459509549557558559560561569609659 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •