Sayfa 714/746 İlkİlk ... 214614664704712713714715716724 ... SonSon
Arama sonucu : 5963 madde; 5,705 - 5,712 arası.

Konu: NUHCM - Nuh Çimento

100ü verecekti gidecektik

2. Aylardir login olmuadan takip ediyordum. Sirf su econfin denen sahsi engelleyip basligi duzgun takip edebilmek icin artik login olup girdim. Arkadaslar burasi bu cocugun helasi mi. Eskiden hisse net cok degerli sahislar ve modlar barindirirdi. Nuhcm iyidir 40 da olsa iyidir 70 de olsa iyidir gunluk takip edilcek hisse degildir her hareketine yorum yapilcak derinlikte de degildir

3. Biz şikayet etmedik öğreniyor işte siniri bozuluyor filan genç çocuk zaten dayak yiye yiye manyak oldu bi de biz mi üstüne gidelim. Yaşıtları okula giderken bmw mi merso mu düşünüyor içki pompa gırla gidiyor bizim gariban 3 5 lotun peşinde kendini kurtarmaya çalışıyor.

Yazık değil mi bu çocuklara bi de biz mi vuralım sıçsın sıç yavrum başlığın içine kimse seni şikayet edemez
     Alıntı Originally Posted by Rxpuhayrani Yazıyı Oku
    Aylardir login olmuadan takip ediyordum. Sirf su econfin denen sahsi engelleyip basligi duzgun takip edebilmek icin artik login olup girdim. Arkadaslar burasi bu cocugun helasi mi. Eskiden hisse net cok degerli sahislar ve modlar barindirirdi. Nuhcm iyidir 40 da olsa iyidir 70 de olsa iyidir gunluk takip edilcek hisse degildir her hareketine yorum yapilcak derinlikte de degildir

Alıntı Originally Posted by Rxpuhayrani Yazıyı Oku
    Aylardir login olmuadan takip ediyordum. Sirf su econfin denen sahsi engelleyip basligi duzgun takip edebilmek icin artik login olup girdim. Arkadaslar burasi bu cocugun helasi mi. Eskiden hisse net cok degerli sahislar ve modlar barindirirdi. Nuhcm iyidir 40 da olsa iyidir 70 de olsa iyidir gunluk takip edilcek hisse degildir her hareketine yorum yapilcak derinlikte de degildir
    usta zaten biben yazıyom kimsenin yazdığı yok

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,376
    çimentolar son günlerde hareketli hayırdır inşallah
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    çimentolar son günlerde hareketli hayırdır inşallah
    usta nazar etrme biyıldır yatıyo bu taşkafa

7.  Alıntı Originally Posted by Rxpuhayrani Yazıyı Oku

8. Burayı sıradan bir Twitter ya da Telegram hesabına çevirmeyelim lütfen. Burada amaç basit bir chatleşme değil görüş alışverişi olmalı. Şimdiye kadar öyleydi. Hisse.net'in ilkeleri yıllardır bu yöndedir. Farkındaysanız uzun zamandır eskiler burada yazmıyor. Her gün açıp dişe dokunur bir şey yazılmış mı diye bakıyoruz, bir kaç kelimelik sızlanma ve söylenmeden başka bir şey göremiyoruz. Adminlerin de bu konuda bir şey yapmalarının zamanı gelmiş bence.

Sayfa 714/746 İlkİlk ... 214614664704712713714715716724 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •