Sayfa 723/746 İlkİlk ... 223623673713721722723724725733 ... SonSon
Arama sonucu : 5964 madde; 5,777 - 5,784 arası.

Konu: NUHCM - Nuh Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    ben sabredemem ama hedef fiyatın var mı merak ettim

ben aylıkta 113 gördüm..
    abi hedef yok ..hedef temettüleri löp löp yemek(bir arkadaşın deyimi), üç hanelilere kısa surede geleceğini 120 gibi görüyorum
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

bu arada aylıkta

indikatör, bar gider de, ben durumuyum diyor.. olası bir aylık yükseliş potansiyeli..

bu arada şu sözü de unutmayalım PARA NE DERSE, O OLUR

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

3. yıllardır nuh yatırımcısıyım.10 yıl süründürdü patron bu tahtayı.nuh 12 tl. iken egeen 10 tl idi.ne zamanki yabancı geldi bunların elinden aldı lotları ondan sonra yükseldi.dün bile düşüşte yabancı 55 bin lot almış.yerli hala satmanın peşinde .bu arada bizim tuz torbamız gelmez göltaş tavan olmuş.yazık

4. Akbank sattikca düşüyor

5. pazartesi bende hepsini 90 tl civarından satıp başka hisseye geçmeyi planlamıştım ama olmadı kısa vadede 100 ün üzerine çıkarsa benden hepsini alabilir

6. Bu başlığı şu anda 13 kişi okumaktadır. (7 üye ve 6 ziyaretçi)

axaray, can22, canalican, emre444, esozcan, fenerbahceli, kentuf+

aslında speğide anlıyorum kalabalıktan rahatsız. 30 üstüne atarkendi sanırım rakamı yanlış hatırlıyor olabilirim aynı akbank satışlarını yaşadık. o yazdığın lotları sakın silme geyikleri o zamanda döndü. Herkes kendi kararını verir tekkeyi bekleyen çorbayı içer.
    ''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

yukarıdaki listeyi okuyordum ama, yeni ortak oldum.. 76.65 önemli..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

8. Satsın satacak varsa alacak da bulunur.

Sayfa 723/746 İlkİlk ... 223623673713721722723724725733 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •