Sayfa 435/746 İlkİlk ... 335385425433434435436437445485535 ... SonSon
Arama sonucu : 5963 madde; 3,473 - 3,480 arası.

Konu: NUHCM - Nuh Çimento

1. benim çıkmamı bekliyorlarsa; 3 yaşındaki torunum Seyfinin çükkünü alırlar.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye/İstanbul
    Gönderi
    3,339
     Alıntı Originally Posted by teamsah Yazıyı Oku
    Kanal İstanbulu akçansa yapacakmış, bizde armut toplayacağız
    Kanal istanbul için akçansa ve nuh şanslı gibi akçansa 25 trl yon zarar .nuh 69 trilyon kar ama fiyatlamada akcns %30 prim yaptı .

3.  Alıntı Originally Posted by carkos Yazıyı Oku
    Kanal istanbul için akçansa ve nuh şanslı gibi akçansa 25 trl yon zarar .nuh 69 trilyon kar ama fiyatlamada akcns %30 prim yaptı .
    İki gündür akçansanın tavan yapması ve bunun kanal İstanbul ile ilişkilendirilirmesi üzerine yazmıştım, Nuhunda en az akçansa kadar şansı var ama hiç oralı olmuyor nedense 😀

4. bu ve buna benzer olayları kaç sefer yaşadım sayısını hatırlamıyorum....
    endeks: 30binlerdeykende...50binlerdeykende...63binlerdeyk ende...72binlerdeykende...82binlerdeykende...(Son düşüş 82bin dahil değil onu saymıyorum.) 100bindeykende...120bindeykende hep çimentolar giderdi... bu öyle mal gibi bakardı.

onun için kanıksadım....sevinmek için 7,58 den yedeğini (ÇİMSA) aldım onunla mutlu oluyorum... bu hayattan soğutur adamı. AAST.

5. Çok yükselmesi diğerlerinin daha iyi firmalar olduğu anlamına gelmez, ancak diğerlerinin yükselmesi yarın birgün nuhunda yükseleceği anlamınıda gelmez. Yükselen hep yükselebilir nuh hep düşükte kalabilir.

Önemli olan azda olsa bu işten anlayan birilerinin önüne bilançolar ve faaliyet raporları konduğunda yatırımcı yatırımını hangi firmaya yapar bunun tespitidir.

Çok ilginçtir bu hisseyi bilen yok veya bizim bu hisse hakkında bilmediğimiz şeyler var. Haziran ayında konut satışları patladı müteahhit firmalar stoklarında bulunan daireleri tüketecektir. Ben NUH tan ümitvarım.

Alıntı Originally Posted by cüneytt Yazıyı Oku
    bu ve buna benzer olayları kaç sefer yaşadım sayısını hatırlamıyorum....
    endeks: 30binlerdeykende...50binlerdeykende...63binlerdeyk ende...72binlerdeykende...82binlerdeykende...(Son düşüş 82bin dahil değil onu saymıyorum.) 100bindeykende...120bindeykende hep çimentolar giderdi... bu öyle mal gibi bakardı.

onun için kanıksadım....sevinmek için 7,58 den yedeğini (ÇİMSA) aldım onunla mutlu oluyorum... bu hayattan soğutur adamı. AAST.
    ''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

6.  Alıntı Originally Posted by axaray Yazıyı Oku
    Çok yükselmesi diğerlerinin daha iyi firmalar olduğu anlamına gelmez, ancak diğerlerinin yükselmesi yarın birgün nuhunda yükseleceği anlamınıda gelmez. Yükselen hep yükselebilir nuh hep düşükte kalabilir.

Önemli olan azda olsa bu işten anlayan birilerinin önüne bilançolar ve faaliyet raporları konduğunda yatırımcı yatırımını hangi firmaya yapar bunun tespitidir.

Çok ilginçtir bu hisseyi bilen yok veya bizim bu hisse hakkında bilmediğimiz şeyler var. Haziran ayında konut satışları patladı müteahhit firmalar stoklarında bulunan daireleri tüketecektir. Ben NUH tan ümitvarım.
    bizim Adana da bir laf vardır. "HASAN ALMAZ BASAN ALIR" diye. Geleceğimizi basmışız buna...o yüzden bende ümit varım.

Allah gönlümüze göre verir İnşaALLAH.

7. Son 10 yılda egeeni 9-10 liralardan, hektaşı yüzde yüz bölünmeden önce 2 liralardan, logo yazılımı 2 liralardan, gübre fabrikalarını daha bir yıl olmadı 2.5 liralardan almışlığım var, bunların hepsini büyük beklentilerle alıp aylarca bekleyip asıl hareketleri öncesinde %10 %20 gibi çok az karlarla satmıştım, şimdi geldikleri yerleri gördükçe pişmanlığımı kelimelerle anlatamam, daha fazla üzülmemek adına şu anki fiyatlarına açıp bakmaya bile korkar oldum. Şimdi aynı pişmanlığı burda yaşamamak adına sağlığım ve ömrüm yettiği sürece bu kağıdı sıkı sıkı tutmaya ve biriktirebildiğim kadar biriktirmeye yemin ettim, inşallah bu yeminimi bozmam, inşallah diğer hisselerdeki beklentilerimde yanılmadığım gibi bundada yanılmam.

8. Ata yatırım yüklemeye başladı yine
    ''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

Sayfa 435/746 İlkİlk ... 335385425433434435436437445485535 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •