Sayfa 434/746 İlkİlk ... 334384424432433434435436444484534 ... SonSon
Arama sonucu : 5963 madde; 3,465 - 3,472 arası.

Konu: NUHCM - Nuh Çimento

1. Satmak isteyene kimse birşey diyemez, 3 milyon lot malı satıldı iki sene önce, o zaman fiyat bilinçli olarak 9 liralardan 6-7 liralara çekildi malı en alttan alabilmek için, bizde az birşey faydalanmıştık bu operasyondan, şimdi bu rakamlar onun yanında çok az, fazla baskı oluşturmaz bence, zaten değerinin altında işlem görüyor, kapış kapış gider yine, keşke çekseler 9-10 aralığınada dediğim gibi eldeki nakitin tamamını gömsem, onlar belki elindeki malın kıymetini bilmiyordur veya başka hesapları vardır ama biz malın kıymetli olduğunu biliyoruz.

2.  Alıntı Originally Posted by teamsah Yazıyı Oku
    Satmak isteyene kimse birşey diyemez, 3 milyon lot malı satıldı iki sene önce, o zaman fiyat bilinçli olarak 9 liralardan 6-7 liralara çekildi malı en alttan alabilmek için, bizde az birşey faydalanmıştık bu operasyondan, şimdi bu rakamlar onun yanında çok az, fazla baskı oluşturmaz bence, zaten değerinin altında işlem görüyor, kapış kapış gider yine, keşke çekseler 9-10 aralığınada dediğim gibi eldeki nakitin tamamını gömsem, onlar belki elindeki malın kıymetini bilmiyordur veya başka hesapları vardır ama biz malın kıymetli olduğunu biliyoruz.
    8 yıl önce 11,70 den 9,00 lara da şerife bacının (BALDÖKTÜ) 1 milyona yakın malını kote etmişlerdi.

3. Kamu bankaları yeni konut kredisi paketlerini açıkladı. Çimentoda önümüz açık.
    ''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

4. Haftasonu şöyle bir baktım, fiyatını sekiz ona katlayan onlarca hisse var bistte, cuma günü çimentoların bir kısmı tavan olmuş, onlarda bile ikiye üçe katlayanlar var, biz buraya konsantre olup paramızı bağlamışken millet resmen malı götürmüş 😀
    Neyse bununda zamanı gelecek elbet, daha önceleride yazmıştım, sosyal medyada fazla yazıp çizeni reklam yapanı yok, herhalde sebebi toplanamamış olması, buralarda durdukçada toplanması çok zor, aslında bu durum benim gibi sabit gelirliler için çok daha iyi, millet uyanmadan biriktirmeye ve temettülerimizi almaya devam edip bekleyeceğiz yapacak birşey yok.

5.  Alıntı Originally Posted by teamsah Yazıyı Oku
    Haftasonu şöyle bir baktım, fiyatını sekiz ona katlayan onlarca hisse var bistte, cuma günü çimentoların bir kısmı tavan olmuş, onlarda bile ikiye üçe katlayanlar var, biz buraya konsantre olup paramızı bağlamışken millet resmen malı götürmüş 😀
    Neyse bununda zamanı gelecek elbet, daha önceleride yazmıştım, sosyal medyada fazla yazıp çizeni reklam yapanı yok, herhalde sebebi toplanamamış olması, buralarda durdukçada toplanması çok zor, aslında bu durum benim gibi sabit gelirliler için çok daha iyi, millet uyanmadan biriktirmeye ve temettülerimizi almaya devam edip bekleyeceğiz yapacak birşey yok.
    aman diyim hocam uyandırmayın kerizi
    Y. T. D.

6. Kanal İstanbulu akçansa yapacakmış, bizde armut toplayacağız 😀

7. bugun bıle sıdık zoruyla cıkacak hepsı tavana gıttı yuh artık

8. Hiçbiri Nuhun eline su dökemez ama son günlerde diğer çimentoların çok gerisinde kaldı, bu karlılık ve beklentilere rağmen. Ara sıra geyik yapıyoruz ama gerçekten sinirleri zorlamaya başladı artık.

Sayfa 434/746 İlkİlk ... 334384424432433434435436444484534 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •